Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szabálysértésnek milyen...

A szabálysértésnek milyen "hatása" van az erkölcsi bizonyítványra?

Figyelt kérdés
Röviden,tömören: boxert találtak nálam és szabáysértésnek számít. Bár igaz még nem küldték ki a büntetés díját de nem is az ami zavar, hanem hogy ez a büntetés most ott lesz az erkölcsimbe mint fekete pont vagy ez csak ilyen "ejnye bejnye többet ne csináld viszont perkálj" szintű? Mivel honvédségi páyára készülök ezért fontos lenne tudnom hogy működik a rendszer.(Igen utána olvastam de konkrét a kérdésemre nem találtam választ) előre is köszi!

2019. márc. 24. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, abban csak a bűncselekmények szerepelnek. Legalábbis én úgy tudom. Erkölcsi bizonyítványból is többféle van, de talán csak az elévülés más, az nem, hogy mi van benne.
2019. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi megy a zöld
2019. márc. 26. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz benne. Csak bcs kerül bele, de egy idő után azt is törlik.
2019. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!