Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Társkereső oldal lehúzása....

Társkereső oldal lehúzása. Megtehetik a jogi lépéseket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég történt, hogy felregisztráltam egy (utólag kiderült) rosszhírnevű, lehúzós társkeresőoldalra és premiumot is vettem, mert azthittem, hogy használni is fogom. Az apróbetűs rész miatt sikerült 1000ft helyett 5000ftot fizetni. Beletörődtem, úgy voltam hogy tanulópénz, majd máskor jobban fizetek. Rá egy hónappal megpróbáltak levonni 20000 ftot, sikertelenü a fedezethiány miatt. Le is tiltotta ideiglenesen a kártyámat a bankom, felhívtam őket és kiderült, hogy védelmi mechanizmus, és fel is oldhatják, de javasolták, hogy inkább tiltsam le, ha a semmire akarnak ennyit vonni. Letiltottam, újat igényeltem, itt a pár napja történt sztori vége.


Kaptam egy Emailt az oldaltól, hogy behajtókhoz kerülhet az ügyem, ha mihamarabb nem fizetek. Ezt megtehetik? És mégis mi szerint nyomoznak le, ha nem az igazi címem adtam meg például. Valaki járt már így? Inkább kifizessem, hosszútávon jobbanjárok?



2019. márc. 30. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokan megszívták ezzel.


[link]

2019. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen!:D Akkor ha jól értelmeztem, nem kell félnem a behajtástól?
2019. márc. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!