Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűn "munkanélküli"-nek lenni,...

Bűn "munkanélküli"-nek lenni, vagy ez kommunizmus?

Figyelt kérdés

Aktív hallgatói jogviszonyom van, de csak 1 órám. Nem találtam még munkát.

Ez egy nagyon kisváros, szoktam bemenni pár délelőtt vásárolni, sétálni, kajálni, ügyeket intézni, angol tanárhoz...


Hát ez nem csak ilyen nyomulós busszsofőröknek tűnt fel, hanem a rendőrségnek is, meg be is szóltak páran, mikor fagyit nyaltam egy parkban.

Nem csak, higy igazoltattak többször is, hanem megfigyelnek és ez nem vicc, ők mondták, mert több bejelentést is kaptak.


Ez egyébként nonszensz, mert sok munkanélkülit ismerek, ilyen olyan okból... Vagy mert nincs ráutalva, vagy nem talál.


Falun én sem találnék, ahol lakom.

Sosem loptam, nem csinálok semmit, miért kell bántani, meg megfigyelni???


Ha meg nem találnak semmut, bocsi, hiába figyeltünk meg, kabbe, kommunizmusban élünk...


Van egy barátnőm, ficista a pasija, nemrég költöztek, ő neki is ez a programja, csak éppen egy másik városban, senki nem bántja.


2019. ápr. 4. 23:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tovább folytatódik a hévízi őrület?

Az ilyen üldöztetésre egyébként vannak nagyon jó gyógyszerek, egyszer már ajánlottam is neked. Némelyikkel még dolgozni is lehet, ha majd lesz munkád, nem szedál le túlságosan.

2019. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂😂😂😂


Te azt szedsz, amit akarsz!

Elmebeteg, szedáld le saját magadat! Pszuchopata, nem kitalálom.


Csak szar, mert van, van pár barátnőm, köztük egy focistafeleség, aki vagy nem dolgozik, vagy ugyanúgy egytemei jogvuszonya van és őket nem érte ilyen. Vagyis megállították, miért nincs suliban...


Nagyon is komoly és nem üldözési mánia, annyit érsz el, ha bedrogozod magadat, hogy kóvályogsz és már nem is fognak érdekelni a minden lében kanál emberek...


Gratulálok, ez életcél, szánalom.

2019. ápr. 5. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!