Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyaroroszagon mik a jogszaba...

Magyaroroszagon mik a jogszabalyok viperara? (teleszkopos bot)

Figyelt kérdés
Taskaban esetleg kocsiban vagy otthon lehet tarolni?Valamint muanyag gagyira is ugyan az a jogszabaly mint mondjuk egy vasra vagy acelra?

2019. ápr. 8. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem, aki viperát vesz az nem normális ember! Gondolkozzunk már egy kicsit bszameg akár a sírba is, vagy örökre is meg lehet vele nyomorítani egy embert! Fontos az önvédelem, de inkább hatásos egy gázspray, vagy egy gázpisztoly! Taktikai lámpa, esetleg még egy sokkoló is jobb amíg elhárul a veszély, mintsem egy viperával valakire rátámadni. Mi lenne, ha téged ütne valaki egy viperával ebbe is gondolj bele a legtöbb konfliktus azért megy el gyilkosságig mert az illető fél, hogy már túl sokat adott az áldozatnak mi lesz, ha feláll ezért inkább félelemből agyonverik az áldozatot! Te is ezt tennéd, mert ha ráütnél valakire az biztos olyan idegbe jönne, hogy meg akarna ölni, ezért mégtovább ütnéd a viperával! Szerintem dögöljön meg az összes ilyen nyomorult ember!!!
2019. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Visszatérve még annyit kihagytam, hogy engem is támadtak már meg! Van két kezem, lábam, edzek, eljárok boxolni, a zsebemben van egy gázspray és ennyi szerintem bőven elég. Az emberek nem támadnak meg senkit csakúgy! Ha mégis általában ennyi eszköz elég, nem az a lényeg hogy egyből szaladni kell a viperáért, meg a láncfűrészért, meg egyből halálos fegyverrel támadni! Az a lényeg, hogy elhárítsd a támadást vagy akkor veszel egy 60ml paprika sprét aztán lehetnek ellened hárman is, még ha fújdogál a szél is olyan túlnyomás van az eszközben, hogyha ráfújsz az arcára egyből összeesik! Minek törnéd el a kezét, lábát, vagy a koponyáját hogy ömöljön a vér belőle mindenhonnan!
2019. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért, hogy a mocskos bűnöző legközelebb ne támadjon meg senkit. Ha megnyomorodik, akkor kár az államnak, célszerűbb ha túl se éli. Te pedig mosdasd a svédeket a höknél, meg a böknél meg a jogvédő lőfaszoknál.
2019. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz, amit akarsz! Engem nem érdekel, leírtam a véleményem. Gondolj arra is, ha egy konfliktust rosszul mérsz fel és agyonversz vele valakit akkor rohadhatsz a sitten nagyon helyesen, ha pedig mondjuk elveszik tőled akkor valószínűleg azzal fognak téged agyonverni! Egyik sem túl rózsás helyzet. Egy 63ml paprikaspray szerintem sokkal jobb, kisebb, kevésbé feltűnő, ráadásul nem is halálos! Nem áll fenn a veszély sem a sittnek, sem annak hogy ha elveszik tőled agyonütnek vele. Mellesleg kva hatásos is tud lenni. Te öld csak meg a támadód, ha úgy is ilyen beteg vagy, nekem elég az is ha én nem sérülök meg, ráadásul még a hűvösön sem kell pihenem!
2019. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kb. 15 éve hordok viperát.

Nem lehet vele "véletlenül" valait agyonverni.

De ha pl. kés van a támadónál, és kellően elszánt (esetleg nem egyedül van..) akkor kevés lehet a paprikaspray..

Az ESP-nek van egyébként egy nagyon jó oktatóvideója a vipera használatáról.

2019. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!