Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen meghatalmazási formanyo...

Milyen meghatalmazási formanyomtatványon lehet azt kijelenteni, hogy a postán adott címre érkező küldeményeket átvehet helyettem valaki más?

Figyelt kérdés

Nem konkrét küldeményről van szó, hanem általában. Határozatlan ideig, minden küldeményről, ami az adott címre jönne.


Nem vagyunk rokonok, albérlő-főbérlő viszonyunk van.


2019. ápr. 27. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A postán tudsz kérni ilyen nyomtatványt, nekem is van meghatalmazásom az egyik szomszéd házaspártól, mindenfajta küldeményüket én átvehetem, még a készpénzt is.
2019. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Posta, de találkozol a postással az is ad, ha van nála. Kitöltöttem, vissza adtam a postásnak és onnantól működik.
2019. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra azért figyelj, hogy ha minden küldeményre szól, akkor postai dolgozó előtt kell aláírni!!
2019. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!