Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet azt elérni? Mint...

Hogyan lehet azt elérni? Mint pl a Google Maps on látható a házam de én azt nem szeretném

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

ez miért magyar politika ?


Írjál a googlesupport@freemail.hu-ra, hogy ne mutogassák a házadat.

2019. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Katonai bazisokat is lehet latni a terkepen, majd pont a te hazad fogjat torolni...
2019. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Google mapsot megnyitod. Megkeresed a kérdéses részt, és a jobb alsó sarokban van egy link: Hibabejelentés. Bejelölöd, hogy szeretnéd kitakarni az otthonodat, bejelölöd, hogy melyik az, ha kell adsz bővebb leírást, email címet (nem fognak zaklatni rajta, csak közlik, hogy kész), megoldod a robot dolgot, beküldöd és kész. Pár nap múlva értesítenek, hogy rendben.
2019. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet blőröztetni, van rá mód. De vigyázz, mert házeladásnál nagyon visszaüthet, mert nem visszavonható az új tulajdonos számára! Olvastam egy fórumban, hogy egy amerikai illető szerette volna nagyon visszavonatni, mert rosszul reagáltak a vevőjelöltek, de nincs rá lehetőség. A betörőket pedig mindig is érdekelni fogja miért takarózol, hú vajon mi érték lehet ott, nézzük már meg mit rejteget ennyire. Emiatt én sem vennék meg kiblőrözött ingatlant, az én nyakamra ne járjanak nézegetni mit takargatok.
2019. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Magyarországi jogi kérdést milyen témába írjak ki mégis? Pluto jogba????k
2019. máj. 7. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Van egy ilyen törvények, jog kategoria.
2019. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!