Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerrel lehet a...

Milyen módszerrel lehet a lenti linken látható hajat elérni? Lehetőleg hosszan tartó legyen.

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 26. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Dauer vagy jó forró hajsütő vas, esetleg kisebb hajcsavaró.
2016. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan hajsütő ami kúp alakú, azzal tök ilyen hajat lehet csinalni, gyors és tök jól tart is, pedig az én hajam mindig kirúgja magat de ha ezzel csinálom meg 2napig is jól néz ki.
2016. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van hajsütő kúpom de az valahogy nekem nem így néz ki. Vékonyabb tincseket kell feltekernem ha azt akarom hogy végigérjen a hajamon...
2016. júl. 27. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kúp alakú van de a vége sokkal kisebb loknikat csinál így teljesen más az eredmény főleg mert ugyebár felül több a haj, a végén már kevesebb és mellé még vékonyodik. Esetleg ha tudsz szerezni fordított kúpvasat ami a tövénél vékony az lehet segít de boltban még életemben nem láttam.
2016. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!