Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mièrt engedik a törvènyek...

Mièrt engedik a törvènyek hogy a telfonon hívást kezdemènyező fèl elrejthesse a telefonszámát?

Figyelt kérdés

Magyarul mièrt nem tiltják törvènyileg a "rejtett számokról" a hívásindítást?


Nagyon sok ember nem hajlandó felvenni ha rejtett számról hívják, pedig sok hivatalos helyről is ha hívnak nem jelzi ki a telefonszámot hogy ki hív.



2019. máj. 17. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Jól van ez így. Hadd döntsem én el, hogy akit hívtam megtudja-e a számomat és hívogathasson.
2019. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Erdekes, melyik hivatalos hely szokott rejtett szammal hivni? Engem meg egy se talalt meg.

Maganszemelyt rejtett szammal meg lexarom.

2019. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pl a szegedi korházakból is ha hívnak az is rejtettszám meg asszem a kormányhivatal is rejtettról hív.
2019. máj. 17. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magánszemély esetén még igazat is adok neked, de pár munkahelyen szükségszerű a rejtett szám használata pl, Rendőrség (különben minden gyökér hívogatná a nyomozót éjjel-nappal)
2019. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fő az átláthatatlanság...
2019. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
Nálam a rejtett szám le van tiltva. Problem solved.
2019. máj. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kórház azért rejtett, hogy ne hívogassa mindenki állandóan személyi számukat. Erre van a központi szám.
2019. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én rejtetten hivok,de aki engem rejtetten hiv fel sem veszem vagy kinyomom
2019. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 ès azt megtudod mondani hogy mièrt?
2019. máj. 20. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!