Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jar igy a fiatal hazasok...

Jar igy a fiatal hazasok tamogatasara jaro 10 millio forint?

Figyelt kérdés
Se nekem se baratnomnek nincs 3 ev munkaviszonya, amit olvastam hogy kell hozza, viszont olvastam hogy a TB jogviszony is eleg. Az mindkettonknek megvan. Mielott jonne a fika aradat, most vegeztunk az iskolaval, viszont lemaradni nem akarunk errol es az ingatlanok egyre csak dragabbak.
2019. máj. 21. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Eselytelen. Szerinted minden hulyenek odadobalnak 10 millat a semmire?
2019. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Elolvasod PONTOSAN,ALAPOSAN a feltételeket. Ha csak egyben nem felelsz meg, egyértelmű--nem kaphatod meg.
2019. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Szóval nincs normális munkátok, de a semmire bevállalnátok 3 gyereket úgy, hogy még zöldfülűek vagytok (mert feltételezem, hogy az iskola az a középsulit jelenti, nem az egyetemet).

Hát gratulálok! Ezt érte el Orbán...

2019. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mindentudó99 ***** válasza:
53%
Aki egyébkent is vállalna 2-3 gyereket miért ne használná ki a lehetőséget. Miért kell mindjárt leszólni valakit. Ha másképp egy párnak nincs esélye lakhatáshoz használja ki. Régen is felnőt 5-6 gyerek is szegénységben is. És ki is lettek taníttatva. Tényleg nem értem mire jó mindjárt letámadni valakit.
2019. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami fedezet biztosíték kell hogy lássák képesek vagytok kifizetni a havi törlesztőt.
2019. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ezen beokádok.

Egyébként megjegyzem, hogy most lehet, hogy tart a nagy lamur, de ha valami történik, és nem lesz meg a bevállalt gyerekmennyiség, netán összevesztek, nagy pofáraesés lesz, mert kicsikét magas kamattal kell visszafizetni a felvett hitelt. Sok csokos bedőlés lesz még, kb. úgy szívnak majd, mint a devizahitelesek.

2019. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Sok csokos bedőlés lesz még, kb. úgy szívnak majd, mint a devizahitelesek."


Helyes, helyes, legyen is! Hátha akkor majd feldühödnek végre eléggé, hogy elzavarják Orbánt egyszer s mindenkorra!

2019. dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Ne reménykedj ebben! Majd a választások előtt hozzájuk vágnak 5kg krumplit, és minden el lesz felejtve... Legalábbis a választást követő hétfőig, amikor jön a postás a következő számlával.
2019. dec. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!