Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » KÉRLEK OLVASD VÉGIG! Provident...

KÉRLEK OLVASD VÉGIG! Provident kölcsön 100ezer forint,42 hétre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek kaphatok providenttől kölcsönt(100ezer forint) 20 évesen, egy hónapos bejelentett munkaviszonnyal?

Több, mint egy hónapja dolgozom, de most lettem csak bejelentve, minimálbérrel. Otthoni szolgáltatás nélkül szeretném, átutalással. A kalkulátoruk szerint 109 200 Ft-ot kéne vissza fizessek. Ez tényleg így van?

Egy villanyszerelő cégnél dolgozom, szeretnék beiratkozni egy suliba, hogy tovább képezhessem magam, de sajnos 340ezer forint, a cég a felét fizeti, de most nincs annyi pénzem egyben, hogy kitudjam fizetni a másik felét. Arra kellene még a pénz.



2016. júl. 19. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Nem, a providentnek nem szokása otthon szolgáltatás nélkül odaadni a pénzt, mert nem éri meg nekik.


Szerintem kérj folyószámlahitelt a mostani bankodnál, hátha ők megadják.

2016. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem érkezik számlára rendszeres jövedelmem. Kpban kapok fizetést és ha jól tudom az kell hozzá. :/ Amúgy Budapest Banknál vagyok.
2016. júl. 19. 21:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Be kell mutatni a folyószámládat. A provi banki hitel feltételek szinte teljesen olyanok, mint a többi banké.
2016. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Mit takar, hogy be kell mutassam a számlámat? Feltétele a hitelnek? Nem elég egy munkáltatói igazolás?
2016. júl. 19. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem, a providentnek nem szokása otthon szolgáltatás nélkül odaadni a pénzt, mert nem éri meg nekik.


Ez baromság, akiről én tudom, hogy van neki, mind utalja...

2016. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

ma 21:25

El vagy maradva. Létezik már banki kölcsönük lényegesen kevesebb kamattal.

2016. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék. Akár most is megigényelheted.

Visszahívnak és pontosan megmondják, mi kell hozzá.

Semmi bajod nem lesz, ha közlöd, csak tájékozódni akarsz.

2016. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Apám providentnél dolgozik és hiába pontoztátok le az elsőt igaza van.


Kérdező 100% h kaphatsz hitelt de csak az otthoni szolgáltatással együtt.a te esetedben annékül kizárt.

2016. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

21:49


Azért megpróbálom, ha nem sikerül akkor marad a spórolás. Nem szívesen fizetnék ki 100ezer forintért majd dupláját..

2016. júl. 19. 22:08
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

A 8-as átvág, vigyázz!

Apukának nem érdeke otthoni nélkül adni, de mégis lehetséges folyószámlára is.

Ha nem hiszed, lefotózom a folyószámlás provi hitel szerződésem.

2016. júl. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!