Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mitől függ, hogy egy adott...

Mitől függ, hogy egy adott rendőrségi ügyet át lehet-e kérni másik megyébe, elfogultságra hivatkozva?

Figyelt kérdés

Én akarok feljelenteni valakit mert durván lehúzott, de szeretném más megyében ezt megtenni, mert az itteni rendőrség egy vicc olyan értelemben, hogy személyes utálat miatt garantáltan nem úgy nyomoznának ahogy az elvárható lenne. Volt már hasonló élményem, hogy kocsimat feltörték és bementem feljelentést tenni, és még engem baxtak le, és a fejemre olvastak mindent fél órán keresztül amit csak találtak a rendszerükben Megjegyzem, nem volt még semmilyen ügyem, azon kívül amit ők egyszer rám akartak húzni, de nem sikerült! )


Szóval mindössze párttatlan, független eljárást szeretnék, ennyi.


És a másik indok, hogy aki ellen teszem a feljelentést, annak puszipajtásai vannak az ügyészségen, azaz röhögve elutasítják az ügyet, nemhogy még vádat emelnének.


Tehát mitől függ ez? vagy bármilyen esetben kérhetem az ügy áthelyezését? Vagy eleve köteles vagyok csak a lakhelyemen feljelentést tenni ?

köszi előre is


2010. júl. 7. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tartom túl valószínűnek, hogy átkérheted.
2010. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!