Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Google-n bolt, vállalkozás...

Google-n bolt, vállalkozás értékelés, ezt megtehetik?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos cég, aminek a szolgáltatását igénybe vettem, már régebben néztem az értékeléseit(google) és akkor volt ott egy olyan, ami óva intette a további vásárlókat, hogy bármit is kérjenek ettől a cégtől. Na ez az értékelés azóta eltűnt, ebben az értékelésben hivatkoztak jogszabályokra, amiben a fogyasztók érdekeit védték volna. (Ptk. 209. §)

Gondolom azóta is sorban dőlnek be nekik, illetve nekem is jócskán akadt problémám velük.

Őszerintük még mindig szerződésben vagyok velük egészen addig, amíg az őáltaluk előre kinyomtatott, meglehetősen egyoldalúra szabott szerződés felmondót alá nem írom.

Ezt nekem eszem ágában nincs, ellenben a tevékenységüket folytatják tovább, ami sérelmezhető rám nézve a továbbiakban.

Tehát a negatív google értékeléseket folyamatosan törlik, és csak az a pár dicsérő marad meg mindig, az egész országban(országos üzlethálózatról van szó)

A cégre rákeresve, ilyen-olyan hatalmas pénzügyi sikereket elért cégről van szó.....hát, ezek után ezen nem csodálkozom.



2019. máj. 22. 05:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ők maguk törölni nem tudják. A Google-nek tudnak írni és bejelenteni azt, hogy nem értenek egyet az értékeléssel ezért vagy azért. Ekkor a google megnézi, hogy valós profilrol értékelte-e az ember a céget, GPS koordinátákat, hogy honnan lett értékelve, az irányelveknek megfelelő-e tartalmilag a vélemény. Ez után a Google tudja törölni az adott véleményt.
2019. máj. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!