Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen törvények vonatkoznak...

Milyen törvények vonatkoznak erre?

Figyelt kérdés
Ha én Ausztriábol magánszemélyként hozni akarok be 50 pár cipőt de számla van rola az elég a határon felmutatnóm? Ha a mennyiségel van gond akkor mennyit hozhatok be törvény szerint és ha adóznom kell akkor hány százalékot kell le adóznom? Mire kell oda figyelnem? Min búkhatok meg? Mibe tudnak bele kötni? Ti hogy csínálnátok? Akár egyéni válalkozói kiváltása is lehetséges a cipő csak egy példa volt ami egy árverezési oldalon találhato minden lenne több mennyiségben csak gondolkodom próbálom át látni a dolgokat kútatok a neten de ezzel kapcsolatba nem sokat találtam ha találtam is régi cikkek válaszokat előre is kőszönöm

2019. ápr. 8. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik határon, mit akarsz mutogatni? :D
2019. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha usztriából hozol be 50 pár cipőt (tehát te egy százlábú vagy) akkor behozod. Mivel az EU ból hozod, egy másik EU országba semmilyen "mutogatási" kötelezettséged nincs.
2019. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a “határon”, de ha el akarod adni, akkor magánemberként legálisan nem lehet
2019. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!