Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A vasárnapi EP választásokra...

A vasárnapi EP választásokra is küldött értesítést a Választási Bizottság, hogy névjegyzékbe vettek?

Figyelt kérdés
Se én, se a családom nem kapott értesítést, hogy mehetünk szavazni vagy hogy hova, melyik választókerülethez tartozunk.

2019. máj. 24. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Úgy látszik sokan nem kaptak valamiért. Lehet szándékos is, a Fidesz mindenképp elhúzza a szavazóit a fülüknél fogva is, a többiek meg jobb ha otthon maradnak.:) A valasztas.hu oldalon van valahol ilyen körzetkereső ha jól tudom. De amúgy ugyanoda kell menni mindig ha nincs lakcímváltozás.
2019. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Soha nem küldtük vissza a konzultációs kérdőíveket, talán ezért nem kaptunk értesítést.

De akkor is elmegyek szavazni!

2019. máj. 24. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan kaptatok, csak kidobtátok. Nem most küldték, nem is két hete, hanem majdnem 2 hónapja.
2019. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

"Soha nem küldtük vissza a konzultációs kérdőíveket, talán ezért nem kaptunk értesítést" - ennyi paranoiával meg logikahiánnyal inkább ne menj; mondanám, ha nem tartanám mindenki kötelességének, hogy elmenjen!

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Biztos elpakoltátok vagy kidobtátok. Én sem tudom, hogy hol van, nem is érdekel, nem fogok ilyesmit őrizgetni. A szavazókörbe eltalálok magamtól is.

2019. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Ne ti döntsétek már el, hogy ki kapott és ki nem. Mi sem kaptunk családostul és ezek szerint tényleg nem egyedi eset. És nem, nem jött két hónappal ezelőtt és nem nem dobtuk ki!! Nem kellene hülyének nézni az embereket csak azért mert nem a ti kormányotokat imádja, sőt ez inkább az ellenkezőjét bizonyítja. Az nekem nem jutott eszembe, hogy ennek bármi köze lenne a konzultáció baromsághoz, de tény, hogy sem mi sem akikről tudunk, hogy ugyanígy nem kaptak nem vettek részt benne soha.
2019. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már megint jönnek az összeesküvés-elmélet gyártók.

Mi sem küldtünk vissza semmit soha (semmilyen pártnak), mégis kapott az egész család.

2019. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Nemzeti Választási Iroda honlapján meg tudod keresni a lakcímed alapján, hogy hol tudsz szavazni:

[link]

2019. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!