Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van-e valamilyen jogi lehetősé...

Van-e valamilyen jogi lehetőségem megakadályozni, hogy a házam elé mobilantennát telepítsen egy szolgáltató?

Figyelt kérdés

Az 5G hálózat káros hatásairól rengeteg tanulmányt lehet olvasni, egyértelmű hogy iszonyatosan veszélyes. Hamarosan azonban megpályázzák a frekvenciákat és a szolgáltatók gőzerővel fogják kiépíteni a hálózatot, megbetegítve ezzel a lakosság nagy részét. Persze sokak szerint ez kamu, de jelenleg egyetlen hatástanulmány sem létezik, ami igazolná, hogy az 5G veszélytelen lenne.

De mit tehet egy átlagember, ha a háza előtt lévő oszlopra a szolgáltató ilyen adót akarna telepíteni? Van-e valamilyen törvényes módszer ennek a megakadályozására, azon túl hogy leverem és engem emiatt megbüntetnek, vagy lecsuknak? Vagy el kell viselnem, hogy a profit érdekében megbetegítenek?


2019. jún. 18. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

mert, milyen veszélyes hatásai vannak az 5G-nek?

Komolyan. Én nem hallottam róla.

2019. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mihago ***** válasza:
2%
Magyarországon semmit. Ott a kisembernek kuss a neve.
2019. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Na és kik firkantották eme tanulmányokat?

Mert van egy sejtésem, h nem épp a témában jártas szakemberek.

2019. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom wifid sincs otthon, sőt mikród se :)
2019. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most nem az a kérdés, hogy ti ezt nem hiszitek el, az legyen a ti bajotok, ti meghalhattok majd, de én nem akarok. (De ha annyira okosak vagytok, akkor linkeljetek már be egyetlen hiteles valamit is arról, hogy bizonyítottan veszélytelen.) A kérdés az volt, hogy mit tehetek ellene törvényes módon.
2019. jún. 18. 15:40
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj nagyon! Napra se menj! Villanyt se használj. És a petróleum lámpa füstjét se lélegezd be. De a billentyűzetből, bútorlapból kipárolgó gőzt se tüdőzd le. A radonról már ne is beszéljünk, szóval földszinti helyiségek kilőve.
2019. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

"ti meghalhattok majd, de én nem akarok"

Megnyugtatlak, nem sokan akarnak meghalni, viszont mindenki meg fog!

2019. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Miért nem az autók ellen harcolsz, amik a házad előtt elmennek? A kipufogógáz ugyanis az 5G-vel ellentétben bizonyítottan káros!

Olvass már normális írást is a témáról.

[link]

2019. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Azt tudtad, hogy a dihidrogén-oxid akár fulladást is okozhat? tiltasd be gyorsan...
2019. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 qkker1 ***** válasza:
48%

"dihidrogén-oxid"


Az dihidrogén-monoxid, és valóban qrva veszélyes cucc, meg is lehet fulladni tőle!

2019. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!