Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hitler szerintetek is az az...

Hitler szerintetek is az az ember volt, aki a legtöbb mindent elért egy emberhez képest?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 18:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Hátha szerintem csak azt nézzük, hogy egy ember mennyit tudott kihozni az életéből, akkor Einsteint is felsorolnám, aki kvázi a modern tudományok (főleg az elméleti fizika terén) alapját tette le.
2019. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%

Ezen már én is gondolkoztam. Evolúciós szinten elbukott,mert nem hagyott maga után gyereket.

Ezért a nulláról induló mindent elérő ember példája jelen korban ink arnold schwarzenegger. Sportolóként világbajnok. Aztán a legjobban fizetett filmsztár lett. Majd kalifornia kormányzója. És van vagy 5 gyereke is.

2019. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Világválságból fellenditette a gazdaságot, hadipar rengeteget fejlődött, rengeteg munka ezáltal. Atombombához sem kellett volna csak pár év, egészségügyi szempontból (ezért elnézést, tényleg) a zsidókon végzett kutatással, -még ha nem is tudunk erről semmit a mai életben- az tény, hogy az amcsik fel akarták vásárolni az eredményeket. Lásd kínzás szempontjából a mégbizarabb 731-es egységet, itt viszont fel is vásárolták (azt hiszem) az eredményeket, cserébe ejtették a bűntetteket ellenük. Gondolták ha már ennyit szenvedtek, ne vesszen kárba az eredmény, ennyit a felszínes amerikáról.

On: 1 dolog hiányzott hogy övé legyen a világ: Oroszország bevétele, mert ugye ők jelentették a legnagyobb veszélyt (Anglia minimális)

2019. jún. 30. 20:19
 14/20 A kérdező kommentje:
#12 Ez így van!:D
2019. jún. 30. 20:21
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Még csak nem is feküdt le egy nővel sem. Balf...sz incel volt.
2019. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nyilván több mindent elért egy átlag emberhez képest.


Amúgy ha szigorúan nézzük, akkor még a mi Viktátorunk is sikeresebb nála, hiszen több ideje uralkodik, szarrá gazdagodik és még világháborút sem indított hozzá.

2019. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A pénz az, amire itt most utoljára gondoltam. Nyilván aki fel akar törni, az nem a saját érdekeit nézi elsősorban, ellenben manapság... Nem érdekel Mészáros mennyit zsebeld be mostanság a stadionokból. Bár elgondolkodnék azért hogy a zsidóktól kifosztott ékszerekből, aranyból és a többi ország kizsákmányolt műkincseiből mennyi pénzt kereshetett
2019. jún. 30. 22:51
 19/20 anonim ***** válasza:

Voltak értelmes gondolatai, de sajnos átesett a ló túlsó felére. Én a fene nagy nacionalista gondolataival abszolút nem tudok például azonosulni. Azzal sem, amikor ártatlanokat -legyen az zsidó vagy cigány vagy fekete- gyilkolt.


Azzal nem értek egyet, hogy már megszületett embereket legyilkolni.

Viszont abban igen, hogy egyszerűen a jövőnk és a leszármazottaink jövője érdekében vannak olyan emberek, akiknek nem kell szaporodni. És vannak olyanok, akik nem szaporodnak, pedig kellene. Sokkal keményebben állnék hozzá, ha valaki börtönbe kerül egy bizonyos bűncselekmény felett (én az ok nélküli súlyos fizikai bántalmazásban húznám a határt), onnanstól azonnal kiköttetés / herélés járna. Akkor is, ha valakinek a gyámüggyel gondjai vannak, nem tudja nevelni a gyerekét.


Azzal is egyetértek, hogy vannak olyan emberek, akiknek a létezése saját maguk és a család számára és az ellátó rendszer számára is teher. Főleg idős korban, amikor például 90 éves aggresszív mamát pacemakereznek.


Ugyanakkor pedig vannak olyan emberek- a gonosztevők- akiket egyszerűen meg kell ölni fájdalommentesen.



A céljait nem vitte véghez, szerintem ott tolta túl, hogy egy idő után, amikor Németország már nem volt annyira domináns a háborúban, sok fronton fordult a helyzet , a németek jó része az ideológiában is csalódott, ami a végösszeomlást felgyorsította.

2019. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, ilyen válaszra voltam kíváncsi. Sok laikus -csak mert belevésték a fejükbe hogy Hitler csak egy gyilkológép volt- nincs tudatában hogy voltak kiemelkedő gondolatai a gyilkolással ellentétben.

Természetesen mindenkinek igazat adok, de ha csak a mai politikusokkal összehasonlítjuk, ők csak a szájukat jártatják és sikkasztanak. Hitler viszont -röviden- a szarból csinált aranyat(ország fellendítése).

Kár hogy egy ilyen elme sajnos rossz irányba tért el.

2019. júl. 2. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!