Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Élettarsam megvert, a kijött...

Élettarsam megvert, a kijött járőrök még engem alázták még, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk, az élettarsam nevén van az albérleti szerződés, de mint kiderült érvénytelen ezt a tulaj mondta, hogy az nem az. Én fizetem a bérletet, és én tartom el. Ma reggel megvert, amúgy is undorítóan viselkedik, már többször szakítani akartunk. Kihívtam a rendőrséget. Kijöttek, egy kb 20 éves rendőrnő, és egy kb 23 éves fiatal rendör, másfél óra múlva. Már alapból lekezelően beszeltek velem, kérdezte a csaj h hajléktalan vagyok e amúgy ( 36 vágyok és lehet kb úgy néztem ki miután kék volt a szemem mellett, hozza kepest) a pasas szoba se állt velem, az élettartammal duruzsolt, az előadta hogy én vagyok az egész oka . Azt is megpróbálta beadni h én kezdtem a verekedést. Amikor meg akartam szólalni, ram szóltak h maradjak csöndbe többször amég a barátom beszél ( hazudozik). Engem még se hallgattak, csak hülyére vettek,hogy melyik kezével ütött stb, és hülyén néztek. Aztán Privát számon felhívott egy nő, akire ráraktam a telefont, valami jogvédő a rendőrségtől, és arrogáns stílusban elkezdte, miután mondtam h engem bántalmaztak és a barátom névén van az albérleti szerződés hogy kezdjék el pakolni, és menjek el onnan.arra már nem tért ki h van e hova mennem.....

2019. júl. 5. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor tudsz büntetőjogilag lépni, ha az élettársad olyan testi sértést okoz, amiről az orvossal látleletet vetetsz fel, és feljelented az élettársadat. Távolságtartási végzést csak egy ilyen feljelentésből kiinduló hosszú jogi procedúra után hozhatnak, ha valami ilyesmiben reménykedsz.


Ha Te fizeted a bérleti díjat, akkor miért nem tudsz eljönni onnan? Kibérelsz egy másik lakást és odaköltözöl.

2019. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy gyermeked? Van miért maradnod azzal a senkivel? Mert ha nem akkor kérdés az, hogy eddig miért nem mentél el onnét, akár valami olyan melóba ahol van munkásszálló? Tudom, ez a tipikus olyan válasz, hogy adott a lehetőség, élni nehéz vele, de nincs más lehetőséged.
2019. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha te fizeted a bérleti díjat, akkor keress másikat, a "barátodat " meg hagyd ott, csináljon, amit akár.
2019. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy itt 40et kell fizetni, mert a tulaj nem ebből él meg, mashol meg 150et...annyit nem tudok kifizetni.
2019. júl. 5. 14:49
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyereked, akkor ne önálló lakást keress, hanem olyat, ahol többen bérelnek egy lakást, és a Rád eső rész nem lenne a több annál, mint amennyit most fizetsz. Más szóval szobát bérelj, ne lakást.
2019. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Bérelj valahol szobát. Sajnos látod ez van, letudták valami cigány balhénak. Nem éri meg 1 percig sem egy ilyen idiótával lenni. Anno az első barátom volt ilyen, a mai napig undorral gondolok rá. Láttam a facén, hát össze raktam a kezem, hogy 20 évesen szakítottam vele, mert egy igazi proli lett. Most is siránkozott valami nőnek, hogy élete szerelme és mekkora hibát követett el. Komolyan 19 éve nekem is ezzel jött.
2019. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rendőrség a feljelentését elutasítja, panasszal élhet az elutasítással szemben vagy fordulhat a Független Rendészeti Panasztestülethez is.
2019. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Kíváncsi lennék a másik oldal véleményére is, mert ez így elég valószínűtlenül hangzik.
2019. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 árokpart ***** válasza:
100%
Attól még, hogy a két járőr lerázott nem kellett volna annyiban hagynod a dolgot. Be kellett volna utána menned személyesen is a rendőrségre és megkeresni bent legalább egy hadnagyot.
2019. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem leràztak,hanem lenéztek,a 20 éves rendőr csaj megkérdezte h hajléktalan vagyok e ,meg én provokàlom és szarnak vett, a baràtom meg elővette a mézesmàzos nyugodt énjét h meglàtta a rendőröket és nyaltàk a s..ét..
2019. júl. 13. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!