Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért védik egyesek a cigányokat?

Miért védik egyesek a cigányokat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 10:13
1 2
 11/20 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
65%
Az ártatlanokat "védjük". És ehhez nincs köze annak, hogy valaki milyen származású.
2019. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

Dehogyis. A magyarok 99℅-a saját bevallása szerint kiírtaná a földről a cigányokat. Próbálkoztak is vele, de nem sikerült. Ha kiírtani nem lehet, el kell nyomni, bármi áron. Ilyen alapon nem a magyaroknak kéne folyamatosan vinnyogni.



Másik probléma, hogy aki nem magyar, az cigány. Ez így nagyon primitív felfogás, de a magyar az ilyen.

Ha nincs más lehetőség akkor nekiállnak bűnözni. Orbán pl mikor beszélt arról hogy munkát kell adni a cigányoknak? Soha, közmunka van a falvakban, de oda is csak akkor kerülhetnek, be ha "jóban vannak" a fideszes polgár mesterrel, ami prostitúciót meg csicskaságot jelent.

2019. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
#8, majd biológia órán igazítsd helyre a tanárnőt, aki szerint az ember mindenevő, pedig vannak vegetáriánusok is.
2019. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%

Szépen kifejtették már előttem, hogy két oldala van az érmének. Véleményem szerint a magyarságban és cigányságban is van hiba...de ezt most nem részletezném hanem inkább a saját tapasztalataimat írnám le.


Diplomás ember vagyok, (28/F) angolból és németből középfokú nyelvvizsgám van... DE! sötét hajam van és kreol bőröm. Nem tartom magam cigánynak, a családomban (már akik még élnek) senki se kreol nem azt a nevelést kaptam hogy bármiben is különböznék bárkitől mégis megkaptam kiskorom óta az atrocitásokat és meg is kapom a mai napig.. az utcán, tömegközlekedési eszközökön, suliban, és most már egy ideje a munkahelyemen is...


pécsi vagyok mellesleg tehát elmondhatom összességében, hogy délnyugat M.O-n a diplomámmal és a két középfokú nyelvvizsgámmal... évekig dolgoztam kulturális közfoglalkoztatottként a szakmámban (netto 70 ezer ennyi volt anno a diplomás közfogis bér) hogy miért? azt nem tudom a mai napig , hogy miért csak ez jutott...de sejthető. Míg a volt egyetemi csoporttársaim közalkalmazotti bér tábla alapján dolgoztak ugyanott (egy elég nagy intézményről beszélünk, kötődése van az egyetemhez valószínűleg simán megtehették volna, hogy nekem is közalkalmazotti bért adnak szerintem így utólag...)



Egy idő után belefáradtam a sok atrocitásba szellemileg és a pszichiátrián kötöttem ki...


miután visszatértem a munkahelyemre , visszavettek ugyanoda netto 70 ért mert ugye nem volt ember...ki dolgozna ennyiért? hát én megtettem...azon csodálkoztam , hogy a kollégáim nagy része tulajdonképpen tisztában sem volt azzal, hogy nekem milyen végzettségem van diplomás ember vagyok stb stb és azt hitték netto 58ért dolgozok ott... ez nekem elég rosszul esett de végülis mondhatni, hogy nem tehetnek róla elvégre nem voltam velük olyan jóban sem.


Jelenleg nem a szakmámban dolgozom hanem betanított munkásként 8 órában Pécsen netto 116 ezerért. Az apámmal élek aki tanárként dolgozik a mai napig már x éve... esélyem sincs, hogy elköltözzek otthonról ennyi pénzből.


A betanított munka tetszik, a kollégák viszont... alul iskolázottak tisztelet a kivételeknek...

8 általánostól felveszik ide az embereket.


A LÉNYEG most jön... van egy jó pár cigány is köztük a kollégáim között akik cigányoznak... egymást is, engem is és látszik rajtuk hogy boldogtalanok. Nem akarok ilyen ember lenni... gyűlölködő rasszista fél cigányokrol van szó akik valószínűleg szintén kaptak atrocitásokat de ezt úgy vezetik le hogy egymásnak beszólogatnak, kibeszélik a másikat stb stb:.


Ha lenne...más lehetőségem... esetleg szakmában elhelyezkedni... humán diplomáról van szó mellesleg... én hálát adnék a közalkalmazotti bérért!


Ha lenne valaki... aki nem rasszista egyik irányból sem és csak hajlandó lenne velem levelezni akár beszélgetni a témáról vagy valami másról... vagy esetleg tudna rendesebb munkához segíteni Pécsen és környékén... hálát adnék érte...


Nagyon magányos embernek érzem magam ebben az országban, egy meg nem értett embernek tartom magam. Én próbálok nyitni állandóan az emberek felé... legalábbis most már a nehéz korszak után úgy érzem képes vagyok rá...


De tudjátok mit? Nem nyújtja vissza senki sem a kezét felém. Egyedül apám és a nagyszüleim akik valamilyen szinten tartják bennem a lelket és persze a pszichológusom.

2019. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%

#15

Soroidat olvasva egy nagyon nemes lelkű, jó embernek tűnsz és igazad van, mégha sokan le is pontoztak. Én remélem feldobtam ezt egy kicsit. Upvotoltalak. Abszolút nem rasszista emberként kérdezem azt, hogy te cigány származású vagy?

2019. júl. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó teljesen mind1, (írta hogy nem) magyarországon csak egy retkes cigány féreg és kész.


Miért nem mész külföldre angolt tanítani? Sokan pont a nyelvtudás hiánya miatt nem kapnak jól fizető munkát.

2019. júl. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

#14 es vagyok (én írtam az utolsó hosszú sztoryt)

nem, nem vagyok az. abszolút nincs bennem cigány vér de néha azt kívánom így annyi atrocitás után hogy bárcsak lenne...mert akkor le tudnám szarni az ilyen selejteket mint aki most is lecigányozott. sőt!....


köszönöm a szavaidat mellesleg örülök, hogy vannak még normális emberek ebben a selejtes országban.

Így jobban belegondolva a cigányok és a magyarok meg is érdemlik egymást szerintem :)

2019. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
41%
Mi az, hogy megérdemeljük egymást? Az biztos, hogy nem vagy cigány, mert ennyi rosszindulatot egyben se láttam még.
2019. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Adri+ ***** válasza:

A kedvenceimet szeretnétek hallani?


A cigányokat nem kell védeni :

Megvédjük mi magunkat is. Kiharcoljuk mi a magunkét. Majd kaptok ti úgy is.


Szép estét kívánok mindenkinek :

Taves bachtalo thaj Lashi ratyi :


Adri+

2019. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 jobbikostibi ***** válasza:
78%
mert a birosagon kotelezo az ugyved. azer vedik eggyesek a ciganyokat
2021. okt. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!