Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit gondoltok az alábbi videóról?

Whitewolf19 kérdése:

Mit gondoltok az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ZfD_Z0WE7G4


Itt a linkje a videónak.. kíváncsi vagyok, belőletek ez mit vált ki, válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. júl. 23. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az indulatokat, de felesleges értelmetlen provokáció az egész.
2019. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálnám ha ez megtörténne, értékes embereket itt hagynánk akik meg lekövettek egy hibát azok meg mehetnek Szibériába? Náci gondolkodás, és inkább neki kéne oda mennie, jó érezné magát sok a fehérség, én meg megvagyok a sokszínüséggel, ami erő, mert a sokszínüség erő,
2019. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit szeretnél a kérdéssel elérni?

Közvéleményt akarsz kutatni, vagy szítani a feszültséget?


Annyira szörnyű a tett amit elkövettek, feltéphetjük a sebeket, de mindaddig amíg a társadalom nem veti ki magából ezeket és a hasonló bűnözőket nem lesz változás.

Amíg egy "öregezős" büntetése azzal van összefüggésben, hogy mennyi az eltulajdonított érték (pár ezer forint) és nem veszi figyelembe az okozott kárt (mind fizika, mind lelki, mind testi értelemben) addig mit várunk?

Amíg a börtön "szanatóriumként" üzemel és nincs elrettentő ereje, amíg 2-3-5 éves börtönbüntetésre egy vállrándítás a reakciója az elítéltnek, "addig is fűtött helyen" vagyok kijelentés mellett akkor mit várunk?

2019. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hamar vissza fog ő kerülni. Valamit el fog követni. Reméljük, hogy nem emberölés lesz az.
2019. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Hogy az igazságszolgáltatás vak. De ezt mindig is tudtuk mi szélsőjobbosok.
2019. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Válaszoltatok páran.. vegyes gondolatokkal.. mérsékelt és szélső válaszok is jöttek.


Nem hiszem, hogy provokáció.. inkább figyelem felhívás valamire.. olyan elemekre akik a társadalomra veszélyt jelentenek és 10 év jár azért.. ha elveszed valaki életét? Ilyen értelemben nem lehet provokáció.. az provokáció lehetett volna, ha mondjuk egy cigány étterem tulajdonost akarnak Szibériába küldeni..nem egy gyilkost.



A második válaszoló inkább lenne provokatív.. de lereagálom annyival .. hogy ő hol értékes a társadalom számára? Egy hibának nevezed azt, hogy agyon vernek valakit? ha megütöd egyszer, maximum az hiba... ez gyilkosság..

Ha a te hozzátartozód verték volna agyon.. egy hiba lett volna ?


Véleményeteket kikérni, és ha a magyar társadalom erélyesebben fellép a jogaiért, akkor szigoritsák a törvényeket és a büntetés végrehajtási rendszer legyen elrettentőbb erejű..

Mert jók amiket írsz.. semmi félelem nincs az ilyen emberekben.. és nehogy már azok féljenek, akik elvileg a rendszert fenntartják..



Akkor megint ott vagyunk ahol a part szakad, mert úgy is hamar szabadul.. ha nem emberölés, akkor ugye kevesebbet kap.. és láthattuk mennyire megérte ez is neki..



Politikai nézettől független is tudni kellene mi az igazságszolgáltatás..

Szomorú.. hogy csak a Mi Hazánk mozgalom hívja fel a figyelmet erre, a jogvédők és a többi csak akkor jön, ha a bűnözés ellen kívánnak demonstrálni..

2019. júl. 23. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!