Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudok megszabadulni, a...

Hogy tudok megszabadulni, a mobilon, a bejelentkezés utáni kéretlen weblapoktól? (samsun S9+) pld: minmax4. net.

Figyelt kérdés
Valamit elnyomhattam a zsebemben, és az oldalon sincs semmi leiratkozási lehetőség. már kivédtem a véletlen bekapcsolást, de nem tudok ezektől megszabadulni, és nagyon zavar a hsználatban.

2019. júl. 26. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeket értesítés formájában kapod a böngészőtől?

Ha igen, akkor nyisd meg a böngészőt, a beállításokban keresd meg az értesítések rész és ott tiltsd le ezeket az oldalakat.

Nem zsebbe nyomtad el, hanem engedélyezeted valahol az értesítés küldést.

2019. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez igen gyors volt , köszönöm :)

megnéztem a értesítések beállításait, és csakazok vannak, amelyek kellenek is:naptár, térkép, időjárás. 30 percen belül csak a naptár küldött, de az jogos is volt, mert esemény volt beállítva. valami weblapra tévedhettem korábban, mert mikor elővettem zsebből egy olyan oldal volt, ami egymás után tette fel akérdéseket, hogy akarok e értesítést kikapni? Kikapcsoltam, de nem tudhatom hogy "zsebből" miket engedélyezhettem. de ajnos nem tudom hogy mi volt ez. nem tudom visszamenőleg kizárni...

2019. júl. 26. 08:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne a telefon beállításaiban nézd, hanem a böngésző beállításaiban. Ha chrome-ot használsz: [link]
2019. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!