Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírus ez? Mit tehetek...

Milyen vírus ez? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Tegnap egy játékot akartam letölteni , de bnsj Setup illetve Uninstall fut a hàttérben amit a feladatkezelőben leállítok mindig. Amit tudni kell róla: egy kaka a logója, felugró ablakokat dobál be tőle a kép és a C:\Users\AppData\Local\Temp és Roaming mappába csinált vagy 100 kódos mappát amiket mind kitöröltem de visszajön. Mit tehetek ellene? Nagyon megvagyok rémülve. NEM KÉREK OLYAN VÁLASZT HOGY MEG KELL VENNI A JÁTÉKOT TANULTAM BELŐLE! Az értelmes válaszokat előre is köszönöm

2019. aug. 19. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valahol van egy exe,vagy valamilyen file ami a Windowsal együtt indul,és amíg nincs letiltva,és törölve addig vissza is fog jönni..

Csökkentet mód,,aztán keresés,gyomlálás..

2019. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaspersky Total Security valószínű megoldja a dolgot. Van 30 napos ingyenes próbaverzió is, ami az összes funkciót tartalmazza.
2019. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belapus ***** válasza:

Meg kellene nézni a telepített programok listáját és azt, ami ismeretlen, kéretlen ( nyilván előbb utánaérdeklődve ) eltávolítani.Ezután vírusirtás, akár a fentebb említettel vagy bármely más ismertebbel vagy egy online vírusirtóval ( pl. ESET Online Scanner ), majd Malwarebytes, Malwarebytes Adwcleaner futtatása, esetleg Hitman Pro.( Zemana Antimalware - a Malwarebytes alternatívája )

Elképzelhető, hogy a böngésződ beállításait is módosítani kell majd.

A felugró ablakokon szereplő dolgokra rákeresve, lehet, pontosabb infók is elérhetőek a kéretlen alkalmazással kapcsolatban.

2019. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszakerestem a letöltött fájlt, ez egy CD képfájl volt, kitöröltem:) vírusírtót futattam talált dolgokat azokat karanténba helyeztem. Remélem helyre jön . Köszi a válaszokat!
2019. aug. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!