Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért fagy le a gépem? Xp alatt

Miért fagy le a gépem? Xp alatt

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy amikor elindítom a számíto'gépem akkor kisebb-nagyobb időn belül megfagy.Az oprendszert már újra telepítettem xpről van szo'.De újratelepítés után is fennáll a probléma a driverek rendben vann a gyári dvdről telepítettem őket kivéve a vgat mert az a honlapro'l kelett frissíteni.NOD 32 vel átvizsgáltam a gépet most avastot raktam fel de egyik sem jelez vírust.A rendszer frissít tehát ezzel nem kéne gondnak lennie.Általában akkor fagy le mikor jobban megvan terhelve pl elindítok egy játékot vagy telepítek valamit de szerintem bírnia kéne hiszen nem commondoreom van.

AMD Athlon X2 2.4ghz

ATI Radeon HD 2400 pro 256mb

Ascrock alaplat

1 gb ddr2es ram sry ha van hiba de everest telepítésénél is kifagy...


2010. júl. 14. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet... ha már az újratelepítést is próbáltad, akkor végképp nem tudok megoldást.
2010. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt azért tudnod kell, h az AsRock alaplap elég gyengécske...a felsoroltak közül én a videó kártyát is annak mondanám. És lehet elkeserítelek, de amit írsz sajnos nem nagy gép...igaz, hogy nem commodore-d van, de nem is egy erőműved.

Gyenge videókártya, gyenge alaplapon, xp-vel, kevés memóriával.

2010. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,de enyémen egy jó ki takarítás segített..
2010. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki Ubuntuval nézd meg azzal ha nincs baj az jó
2010. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen az operációs rendszer? Ezen a gépen többé-kevésbé elmegy az XP, de a memória feltehetően kicsi, sok a kép és a program, vagy sok a saját adat, esetleg mindkettő. A CPU 100%-on pörög, a rendszer fagy. Memóriát kellene bővíteni, kérdés, megéri-e? Inkább vegyél vagy állíts össze új gépet, sokkal erősebb alaplappal és sokkal több memóriával.
2010. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá sok pénzed, sokkal erősebb használt gépet is kaphatsz, nézz körül a neten.
2010. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem volt egy olyan alaplapom, amivel 1-5-6 óránként lefagyott a gép, nem jöttem rá a hiba okára, csere után már nemvolt.


amit megpróbálhatsz, hogy leszedsz egy memória és egy hdd ellenőrző progit, ezzel máris ki tudsz zárni 2 dolgot.


esetleg a hirens boot cd-t.

2010. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat kikellet takarítani mert már a ventik alíg mozogtak a portól:)
2010. júl. 23. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!