Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ajánlanátok nekem ingyenes...

Radvan kérdése:

Ajánlanátok nekem ingyenes vírusírtó programot, amit letölthetek a gépemre?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%

Nem! Semmi féle képpen ne tölts le vírusírtót!! A letöltött vírusírtók csak küszködnek azokkal a vírusokkal amiket nem ismernek (márpedig sok ilyen van), a többségük pedig lassítja, korlátozza a rendszert! Én személy szerint utálom a vírusírtókat, hányingerem van még a nevüktől is! De ha annyira vírusírtós vagy akkor max a windows defender.

És mielőtt jönnének a sértegetések Brassaiban végeztem Informatika szakot.

Tehát lényegében nem ajánlom.

2019. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Window Defender bőven elég. Már teszteken is simán megfelelő és felveszi a versenyt bármilyen vírusirtóval.
2019. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én Avirát használok. Vagyis mióta tönkre ment a HDD-m 2 éve, azóta ezt tették rá a szervizben.

Akkor nyugodtan törölhetem is?


Viszont torrentezek CSAKIS ncore-ról, ahol elméletileg nincs vírus. Tehát nem anonim oldalról.

2019. szept. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Alex Fly ***** válasza:

Jó lett volna, ha nem titkolod legalább az oprenceredet...

Win10 esetén felesleges bármit letölteni, az alapból benne levő Defender ehy átlagfelhasználónak teljesen megfelel. Egyéb rendszereken én az ESET Nod32 vírusvédelmét használom; újságkóddal gyakorlatilag teljesen ingyenes a teljes tudású védelem. Ami nem hátrány: az ingyenes programok általában korlátozott tudásúak, sok esetben az éppen szükséges modult nem lehet használni előfizetés nélkül. Ami normálisan használható, az pedig pénzbe kerül. Persze lehet cracket használni, de személy szerint nem tartom túl szerencsés ötletnek, ha éppen a számítógép védelmére szolgáló program védelme van kiiktatva -én nem tudnék benne megbízni...

2019. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
#4 - nek: mi az az újságkód, és hogy lehet ilyet szerezni, engem is érdekel (köszi előre is!)
2019. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Alex Fly ***** válasza:

A CHIP, a PC World illetve a Guru minden számában van egy kód, amivel az ESETnél lehet igényelni egy hónapos licencet. Ha előfizetsz valamelyikre vagy megveszedb akkor máris van egy ingyenes, de teljeskörűen használható vírusirtód.

Ha ez nem elég ingyenes, akkor mást nem tudok ajánlani -mert ugye az nem megoldás, hogy a könyvtárban/újságosnál megnézed és kiírod az a havi kódot vagy megnézed a neten, ahol a megjelenés napján legalább féltucat oldalra kikerül...

2019. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az miért nem megoldás?
2019. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Alex Fly ***** válasza:
100%

@7: azért, mert ugye nem használunk fizetős programot fizetés nélkül...

És ha azt írom, hogy megoldás, akkor jönnek a jogvédők. Szóval csak azért említettem meg ezeket, mert vannak, akik az újságra is sajnálják a pénzt, de a szoftvert bezzeg használják. És természetesen csak azért ismertettem ezeket a módszereket, hogy lehessen szörnyűlködni, hogy egyesek miket ki nem találnak...

Csak tájékoztatási céllal és nem azért, hogy bárki is kipróbálja...


:)

2019. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Köszi a válaszokat. Az újságkód megszerzését úgy értem, hogy milyen újságot kellene vennem, hogy legyen kódom? (nem "illegálisan szerzett" kódra gondoltam, hanem jogtisztára, amit az általam megvett újságból nyernék)
2019. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Chip Magazin, Pc world
2019. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!