Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hová menti a gépem a bejelentk...

Hová menti a gépem a bejelentkezésnél használt jelszavam? FONTOS!

Figyelt kérdés
Gépemen beállítottam egy rohadt nehéz jelszót és most nem tudom, hogy mi lehet mivel laptopom van amiben ujjlenyomat olvasó található. És érdekelne, hogy hol találhatom meg a jelszavam. Azért lenne ez nekem fontos, mert adatokat szeretnék róla átmenteni a másik gépre, de oda csak a jelszóval engedélyezi a hozzáférést...
2010. júl. 16. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:
kicsit olyan íze van ennek mintha valakinek a gépbe szeretnél bejutkázni
2010. júl. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gépébe
2010. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hidd el. :S tényleg nem az a lényeg. tudom, hogy sokan azért írnak ki ilyen kérdéseket mert hátsó szándékuk van,de nekem nem ez a cél. PLS
2010. júl. 16. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Tölts le egy Ubuntu Live CD-t. ( [link] )

CD-ről bootold be az ubuntut, és hozzá tudsz férni a fájlaidhoz.


És legközelebb ne vegyél sem ujjlenyomat olvasós cuccokat, és jelszavakat se állíts be. Vagy ne felejtsd el!

2010. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A C:\Windows\System mappában a SAM, SYSTEM, SECURITY fájlokban van. Szedd ki :D


Amúgy meg előttem szólónál a pont.

2010. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi előző :)

De ujjlenyomat olvasós cuccot még véletlenül se vegyél. Megvágod a kezed, neadjisten a vonat levágja a kezed vagy átmegy rajtad a fűnyíró és akkor sem férsz hozzá a fájlaidhoz.


Egyszerűbb egy aprócska EXPLORER-TOTALCOMMANDER hookból mappákat jelszavazni amit végszügség esetén doskonzolból még mindig el lehet érni.

2010. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!