Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » . BORA fájlkiterjesztést...

. BORA fájlkiterjesztést hogyan tudom eltávolítani a gépről? Létezik valamilyen freeware program ami megtalálja?

Figyelt kérdés
Megfertőződött a gépem egy BORA vírussal és rengeteg fájl .bora kiterjesztést kapott és használhatatlanok. Avast Premium Security vírusírtóm van, ami nem talált problémát a gépen. Zenei fájlokkal töltődhetett le, amiket töröltem a gépről, de ez már beette magát és nem találom a forrását, hogy hol lehet a gépen. Freeware programot kerestem, de nem találtam olyat, ami kitudja írtani.

2019. okt. 9. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Malwarebytes t és HitmanPro t futtass le.


A fájloknak viszont annyi, azokat NEM lehet visszaállítani

2019. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fájlok tényleg nem állíthatóak vissza, ha a kiterjesztését valahogy visszaállítom? Mert egy videó most például video.avi.bora néven van sajnos. Régen csináltam már ilyen kiterjesztés átírást, de már alig emlékszem milyen programmal.
2019. okt. 9. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert kódolta őket a zsarolóvírus
2019. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Recuva a képek és videók csak nagyon kis részét tudta visszaállítani, sok még változatlan maradt. Léteznek visszaállító programok más zsaroló vírusok ellen, kb. 10 éve már visszahoztam így egy 500GB-os merevlemez 90%-át, de most a BORA ellen nem találok semmit.
2019. okt. 10. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert a bora ellen jelenleg nincs visszaállító.


De jó amúgy, hogy az én válaszom törölték....

2019. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Telepitsd ujra ahhoz kell egy pendrive. Sajnos a bora egy ilyen szivatós vírus de legalább tanultál a hibából. Zenébe nem lehet vírust tenni csakis akkor lehetsés ha nem hang file ba volt. Honnan töltötted le? (Én csak onnan tölteném le a zenét ahol nincs reklám vagy adblockerrel pl uBlock)
2019. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!