Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért kért (t) tőlem a google...

Miért kért (t) tőlem a google keresőoldal tartózkodási hely megadást? Vagy mástól is szokott? Laptopról van szó.

Figyelt kérdés

Kérdeztem pár ismerősöm, akik mpbilt használnak, ők mondták, hogy szokott párszor kérni.


Viszont hallottam olyan véleményt is, hogy vírusos lehet a gépem. Amit nem hiszek, mert nem rég lett újrarakva, és van rajta vírusírtó, meg defender.



2019. okt. 14. 13:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Talán az lehet az oka, hogy google fiókba nem lépek be soha?
2019. okt. 14. 13:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Szokott kérni első alkalmakkor. Mivel törölve lett a régi rendszer, törölve lettek azok a sütik, amikben tárolva van az elfogadás vagy tiltás ténye, így újra felteszi a kérdést a rendszer. Ez nem vírus, csak nem emlékszel már arra, hogy régen is kérte, és az akkori döntés után már nem dobta fel többször.
2019. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ez gép és nem telefon.

Meg már használtam azóta pont az adott böngészőn a google keresőoldalt.


És akikkel beszéltem, hogy telón szokta néha-néha kérni, azok sem első alkalommal kapták a helyadatra vonatozó kérést.

Nyomoz a használók után, vagy mi?

2019. okt. 14. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nyomoz senki utánad. A keresési találatok pontosításához szükséges opcionális adat, hogy a tartózkodási helyedhez közeli találatokat adjon vissza egyes esetben. Nem kell túlgondolni, és nem is kötelező használni. Konteókat gyártani pedig felesleges.
2019. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Véletlenül mentem rá az oldalra és ütöttem be egy egyjegyű számot. Akkor adta ki.


Egy sima számhoz milyen pontosítás kell neki??

2019. okt. 14. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a szám a lényeg, sem az amit beírtál. A művelet amit elvégeztél, ahhoz társult a kérdés, hogy a további keresés közben figyelembe vegye-e a tartózkodási helyedet. Amúgy senkit nem érdekel hogy hol vagy és mit csinálsz, a Google-t sem.
2019. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!