Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom letörölni a tróját...

Hogy tudom letörölni a tróját a pendrive-ról?

Figyelt kérdés
Két filmet töltött le a szomszédom nekem,és a pendrive-ra raktuk fel,ugy raktam a gépemre!Persze a gépemen is megjelent a trója,de nem gondoltam hogy a pendrive-on is rajta marad!Ma ismét használni akartam,bedugtam a gépbe,és be is jött az AVG,és ki is irta a tróját,csak nem magyar nyelvű az AVG és igy nem értettem mit akar :( gyorsan kiléptem és ki is vettem a pendrive-ot,és eltünt a trója is a karanténból!Hogy szedjem le a pendrive-ról??Esetleg abban is tudnátok segíteni honnan tudok letölteni magyar nyelvű AVG-t?8.5-öset!
2010. júl. 18. 08:43
 1/9 anonim válasza:
formázd le a pen drive-ot
2010. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 stell-1 ***** válasza:

Üdv

A formázás nemszegit,mivelhogy így megvan fertőzve a géped és egyben mar minden adat hordozó,,Kamera,mp3,Pendrive,,,,,,tehat minden amit az USB-én használsz;

Használd ezt a programot,kikel kapcsolnod a Vírusvédelmed pajzsát mert hamis riasztás lehetséges erre a segéd programra

[link]

2010. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
stell-1 köszönöm,sikerült :) remélem... :) nem irt már ki semmit!Bár fele feladatot nem végeztette el velem,mint amit az oldal irt,de letörlődött ugy látom!Köszönöm :)
2010. júl. 18. 10:31
 4/9 stell-1 ***** válasza:
Nincsen mit,Csak azt végzi el amit kel,,tehát ha nem volt más fertőzés ,beagle,,,,akkor ezt nemis csinálhatta,,de ezek szerint a szomszéd gépe is megvan fertőzve,Az Avg-helyet ajánlom az ingyenes AVASTOT-Udv.
2010. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hallottam már róla,csak az a baj,hogy az én gépem nem bírná,azt mondták hogy kicsit nagyobb teljesítményü gépekre szokták rakni!Az enyimbe van egy 80 gigás vincsi és van netem :D és ennyi :D akkor is jó rá szerinted?
2010. júl. 18. 12:39
 6/9 stell-1 ***** válasza:

Ha nem kimondottan gyenge a géped,akkor nyugodtan tedd az avastot,,ha van legalabb 512 mb RAM akkor nyugodtan tedd fel,Elolvashatod az értékelésemet a blogombol,,ami sok évi tapasztalatból származik,

[link]

2010. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi,akkor küldenél nekem egy linket ahonnan ingyen,próbaidő nélkül le tudom törölni? :) kösziiii :)
2010. júl. 18. 15:13
 8/9 stell-1 ***** válasza:

[link]

Olvasd figyelmesen,,és keresd az ingyenes verziót otthoni használatra.

2010. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. júl. 18. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!