Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » S. O. S! meg vagyok hack-elve...

Hektor007 kérdése:

S. O. S! meg vagyok hack-elve valaki segítsen pls?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy már 3 napja folyamatosan kapom az e-mailokat hogy ide oda meg amoda léptek be, szerencsére még egyik accountot sem sikerült meg szerezniük. viszont kezdek vélni hogy lassan lesz olyan amit sikerül.

jelenleg windows defender használok, természetesen nem csak ültem az ügyön egész végig kipróbáltam pár másik AV-t amelyek azt írták hogy rés keletkezet a tűzfalamon és emberek tudnak hozzá férni bizonyos dokumentumhoz, de persze az adott AV ezt csak pénzért hajlandó megoldani.

szóval abban szeretnék segítséget kérni hogy hogy tudom ezt a bizonyos rés betömni ingye?.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jan. 26. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

E-mail fiókodba be tudsz lépni? Azzal tudnak elsődlegesen hozzáférni bármilyen más további regisztrált fiókodhoz. Ha van hozzáférésed, akkor annak biztonságát kell erősíteni, például kétfaktoros hitelesítéssel amíg nem késő.


Én első körben azt ellenőrizném a rendszerben, hogy tényleg történt-e bármi, nem csak adware szórakozik-e. Ezek olyan kéretlen ablakokat dobnak fel ami veszélyhelyzetre meg támadásra figyelmeztet, közben semmi más nem történik, csak rá akarnak venni hogy fizess egy programért.

Malwarebytes Antimalware-t próbálj futtatni, az ingyenes módban is vizsgál.


Sokszor csak a böngészőbe férkőzik be egy kártevő kiegészítőként/add-onként, és az próbál az oldalakhoz hozzáférni, míg ki nem törlöd a kiegészítők közül.

2020. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat, letöltöttem a walwarebytes nevezetű programot és az első keresésnél talált is valamit

SearchYa nevezetű beállításjegyzék értéket illetve egy SearchYa beállításjegyzék kulcsát ezeket el is távolította

2020. jan. 26. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Én sose értem az ilyet. Ha nem látogatsz gyanús oldalakat akkor nem lesz ilyesmi problémád.
2020. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szeretném megkérdezni #3 neked jelenleg van Vírusirtó? és ha igen miért? szerintem töröld le hiszen ha nem látogatsz olyan oldalt akkor neked nincs rá szükséged
2020. febr. 6. 01:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs virusíró. Szerintem már vagy 6-7 éve nem használtam. :D Tök felesleges felhasználóként. :D
2020. febr. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Emailben én is kaptam üzeneteket, hogy hacker feltörte a fiókomat, és az összes cimlistamban szereplőnek elküld rólam vmi videót, ha nem fizetek.... Aztán azóta naponta jön levél a citromailtól, hogy kamu zsaroló emaileknek semmi valóságalapja nincs. Így kezdődik: Hackerek vagyok..
2020. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát #6-os én még örülnék annak ha olyan email-eket kapnék, de sajnos nálam más a helyzet mivel én arrol kapok emailt hogy oroszországból be szeretnének jelentkezni mondjuk a steam fiókomba csak az a baj hogy ahhoz kell a gmail fiókomra érkező kód. És az a legviccesebb hogy újra telepítettem a gépet de még mindig folytatódik és a vicces hogy telon sem vagyok bejelentkezve
2020. febr. 10. 08:07
 8/8 anonim válasza:
Ebben nem tudok segíteni sajnos.
2020. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!