Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » IP kamerákat szeretnék kipróbá...

Uborkka kérdése:

IP kamerákat szeretnék kipróbálni. Tudom az ip cimüket jelszavukat felhasználónevüket. Adtam tápot nekik ill összedugtam a laptoppal. Win 10,64 bit Chrome keresőbe beütöm az ip cimet de tovább nem boldogulok?

Figyelt kérdés
Csak kipróbálni szeretném őket .jövő héten lesz NVR és akkor össze lesz kötve mind a 8 egy swich segitségével a routerral. Addig is kipróbálnám de nem megy?!!!

#ip #kamera #LAPTOPPAL
2020. febr. 16. 14:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
illetve ezért akarnám tesztelni a kamerákat ,nehogy sz. legyen a palacsintába.
2020. febr. 18. 12:04
 12/15 anonim ***** válasza:
Kitől veszed a kamerákat és az nvr-t? Meg azt tudod ha onvifba megy mert nem azonos márka, akkor jóformán csak képed lesz, mozgásérzékelés nem nagyon, nálam nem ment, most épp vissza kellett küldenem mert nem állt le az nvr.
2020. febr. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem bolt ahonnn veszem de elvileg van rá garancia
2020. febr. 19. 08:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Megírnád nekem még is honnan? Lehet érdekelne engem is.
2020. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt megjegyezném, hogy valóban léteznek ip kamerák, amik csak az Internet Explorert szeretik. Jellemzően kínai márkák. Nekem is volt már ilyen a kezeim között.
2020. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!