Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vateráról mernél laptopot...

Vateráról mernél laptopot rendelni?

Figyelt kérdés

Vagy bármilyen más internetes aukciós portálról.

Előre utalással természetesen.

Jobb lenne egy gépet személyesen megnézni, kézbe venni, stb, de mit tehet az ember ha az ország másik felén van a gép.....

Mit tennétek?

Tapasztalatok nagyobb összegű internetes rendelésekről?


2010. júl. 24. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
hivatalos, jónevű webáruházból igen, de vateráról tuti nem
2010. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már vettem laptopot vateráról, nem is 1-et, eddig 2-t személyes átvétellel, az egyik 50 ezres tétel volt, a másik 10, volt egy harmadik, 15 ezres, azt postázták. Ha megbízható a felhasználó, akkor be lehet vállalni nagy értékű cuccoknál is a postázást.
2010. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem igazán, ha netán behúz több 10 ezerrel,nyomkodhatom a negatív értékelést,pénzem akkor sem jön vissza
2010. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Áttanulmányoztam a szerződést amit minden felhasználó online elfogad, és abban az van, hogy ha te fizetsz, akkor létrejön a megállapodás, miszerint az eladó köteles neked a terméket eljuttatni.

Amennyiben ez nem teszi, szerződésszegésnak minősül, és feljelentés lehet a vége meg rendőrségi ügy....

Hát nem tudom...

2010. júl. 24. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
jaja úgí ahogy mondod, csak az a feljelentés többszáz ezer ft-otba kerülhet,és 5 évig is elhúzódhat...mire megnyered a pert,mert tuti hogy megnyered, már szart se fog érni a pénzed.
2010. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Netről nem, csak szakboltban kipróbálva.
2010. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!