Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van olyan program, ami megmuta...

Van olyan program, ami megmutatja jelszavat a gépen?

Figyelt kérdés

Régen (10 éve) volt egy amolyan jelszó feltörő programom, amit ha elindítottam a gépemen, kiírta az összes böngésző összes oldalra való bejelentkezési adataimat (e-mail/felhaszn. név és jelszó). Sajnos ezt a programot azóta se találom, de nagyon nagy szükségem lenne rá, hogy be tudják lépni az egyik oldalra, egyszerűen sehogy se tudok, mert nagyon régi fiók, fogalmam sincs akkor miket adtam meg.

Annyit még hozzá tennék, hogy nem biztos, hogy egyből kiírta, amikor feltelepítettem, az is lehet, hogy csak attól kezdve kezdte el rögzíteni az adatokat.

Esetleg valakinek rémlik egy ilyen program? Vagy valami hasonló?

Köszönöm előre is!



2020. ápr. 2. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
melyik oldalról van szó? illetve milyen böngészőn van mentve az adott jelszó/felhasználó név?
2020. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg egyiken sincs mentve, épp ezaz, hogy éve óta be se léptem, de a gép azóta se volt újra rakva tehát, elvileg a program megtalálná. Mármint amit én használtam anno. Fogalmam sincs melyik böngésző, Firefoxot, Chromeot, meg régen még Operát is használtam, olykor meg IE-t. Az egyik a freemail, a másik a MyVIP. Mindkettőn van egy nagyon fontos adat, ami kene most.
2020. ápr. 2. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen program szerintem csak a mentett jelszavaid mutatja meg (nem feltöri). Ezeket megtalálod a Firefox, Chrome böngészőknél adatvédelem/Bejelentkezések és jelszavaknál is.

Jelszó feltörés+felhasználó kitalálása programmal nem hinném, hogy menne, hacsak nincs valami NASA-ás géped. :))

2020. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ezekkel:

[link]

5.90-es WinRAR-ral tömörítve.

2020. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az adott oldalon emlékszel az e-mailcímre vagy felhasználónévre, akkor lehetséges hogy az oldal lehetőséget ad a jelszó megváltoztatására - ha az "elfelejtettem a jelszavam" lehetőségre kattintasz felhasználónév vagy e-mail cím megadása után, majd megy egy e-mail a regisztrált címedre, benne a jelszóváltoztatást lehetővé tévő hivatkozással.
2020. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CspCsj ***** válasza:

Pl. ez a program is ilyen: (2011-ben adták ki az első verzióját)

[link]


Ezek a programok futtatáskor kiolvassák az ilyen adatokat a böngészők saját fájljaiból, - szerintem nem figyelnek és rögzítenek állandóak minden változást. (biztos van ilyen is, csak az inkább kémprogram kategória)

2020. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Köszi szépen, pontosan ezt a programot kerestem, meg lett amit akartam.


Mindenki másnak is köszönöm a segítséget.

2020. ápr. 10. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!