Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egyáltalán ilyet megtehet egy...

Egyáltalán ilyet megtehet egy antivirus?

Figyelt kérdés
Ma telefonom vírusos lett, és megnéztem vírusírtóval(AVG volt letöltve). Azt írta, hogy trójai van rajta, és magas a veszélyességi szintje. Rányomtam az eltávolítás gombra, és az AVG azt írta, hogy eltávolítás sikertelen, utána azt írta, hogy az AVG összeomlott,és vmiért az AvG eltávolította magát. Letöltöttem egy másikat(360 security) az is azonosította, utána összeomlott, és törölte magát. Mit tegyek ilyenkor? Egyáltalán ilyenlétezik, hogy az antivirus törli magát, és ez azt jelenti, hogy a trójai örøkké rajta lesz, netán a zelót is hazavágja?

2020. ápr. 22. 15:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, csak siettem
2020. ápr. 22. 15:51
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Honnan derült ki, hogy vírusos a telefon?
2020. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mimdkét virusírtó kimutatta
2020. ápr. 22. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Telepítsd az Avastot. Lehetőleg a Google Playből, ne valami kamu oldalakról!
2020. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom..
2020. ápr. 22. 16:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de nem enged vizsgálatot lefuttatni, mert összeomlik ez is... Egyébként az AVG meg az Avast! Ugyanaz. Az egyik ismerősöm azt mondja, hogy az esettel próbáljam meg. Az jobb?
2020. ápr. 22. 16:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Most egyébként mindig azt írja, hogy a google szolgáltatások, és a billentyüzet leált, szinte akármilyen appra nyomok, mind összeomlik
2020. ápr. 22. 16:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként az AVG meg az Avast! Ugyanaz."

Oké, jogos, az Avast felvásárolta nemrég az AVG-t, valóban.

Azért ajánlottam az Avastot, mert 10+ éve használom, és semmi probléma nem volt vele.


De amúgy ha nálad minden összeomlik, akkor lehet, hogy nem az antivirus szoftverekkel lesz a baj.

Csináljs egy visszaállítást (factory reset), az talán segít.

2020. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ha gyári vissza előtt rárakom a gépre a rajta lévő adatokat(foto, video, zene, stb) akkor a gépre átmehet a vírus is?
2020. ápr. 22. 17:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbád meg az Eset Mobile Securityt. A Google Playról letölthető. Nem engedi magát törölni. És NE nyiss meg semmiféle reklámban kapott telefontisztítót! Ezekben van a vírus.
2020. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!