Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A ytmp3.cc oldalról biztonságo...

A ytmp3.cc oldalról biztonságos a letöltés?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 21:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, biztonságos.
Nem, veszélyes.
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, alapvetően biztonságos. Arra figyelj, hogy az ócska felugró popup-jait mihamarabb zárd be és véletlenül se kattints rájuk.
2020. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Nem pontosabban ide tartozik, de a mobilomon (android) van ilyen a google youtube android fájl mappában hogy exo mappa, amiben exo fájlok vannak, amiket ha törlök csak akkor kerülnek vissza ha megnyitom a youtube alkalmazást. Hagyhatom békén a fájlokat vagy veszélyesek? Ha veszélyes akkor mit kell csinálnom?

Köszönöm

2020. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezt az oldalt találtam remélem ilyesmire gondoltál:


Számítógépes tippek - Siaran | Facebook

ms-my.facebook.com › ... › Számítógépes tippek › Siaran

Ez az oldal azért jött létre hogy tudatos felhasználó légy egy pár jó tippel,és ne ... Letöltés IObit Uninstaller 8.6.0.6 magyar – Vessoft ... jól ismert név azok számára, akik egy kicsit is jártasak az informatikai biztonság terén. ... [link]

2020. jún. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 daneee123yt válasza:
Szerintem biztonságos mert én évek óta onnan töltök le zenéket/videókat, és soha semmilyen vírust nem kaptam még be! De ahogy az egyik kedves válaszadó is írta előttem a felugró ablakokat minél előbb zárd be még mielőtt betöltenek és ha be is tölt ott semmire ne nyomj rá mert azok majdnem mindig vírusosak!
2020. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fa_ember16 válasza:
4 valaszoló: én egyszer véletlen rányomtam a pop uo-ra és valami programozó ide control ablakot adott be,magától meg még 2 különböző ablakor és a gép is lelassult. Azt hidtem hogy ki fog fagyni a gép,de szerencsére bebírtam zárni. De lehet hogy még mindíg rajta van valami féle malware
2020. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: Lehetne annyi eszed hogy lefuttatsz egy Malwarebytes-t
2021. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fa_ember16 válasza:
#6 tudom. De igazából már mindegy mert az a gép amúgyis is egy nagy raká fo$ volt. Kilett baszv@. Úgyhógy már igazából mindegy.
2021. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!