Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebookomba más beléphetett?

Alexcosta kérdése:

Facebookomba más beléphetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem régiben telefonszámot cseréltem,amit elfelejtettem megváltoztatni facebookon,ami az értesítéseket küldi a sms-ben bejelentkezésekkor.(kétfaktoros bejelentkezés) Épp ma futottam végig az elmúlt bejelentkezéseimet és volt ott,olyan,ami teljesen ip-címről volt bejelentkezve pár perce, és másik városból. Mi lehet ez, netán valaki más belépett a facebookomba? de mégis,hogy a fenébe? Valamilyen módon ezt már megtudom akadályozni,hogy akári belépjen? megváltozttam a jelszavam plusz kétfaktoros bejelentkezés is bekapcsolva bár nem tudom,hogy esetleg van e valami hacker,aki ki akar tolni velem? :(



2020. jún. 12. 09:41
 1/2 anonim válasza:

Nekem is össze vissza írja ki, hogy épp hol vagyok bejelentkezve. Hol Budapest, hol Debrecen....miközben az ország másik végén lakom.

Olyan jelszód legyen amit nagyon nehéz kitalálni mást nem tudsz csinálni. Illetve olyan e-mail címed legyen megadva amibe biztosan betudsz jelentkezni ha feltörik.


(Nekem volt, hogy ellopták a telefonomat, és bevoltam jelentkezve facebookra. Barátnőm észrevette, hogy a beszélgetésünkből kivannak törölve üzenetek. Gépen beakartam jelentkezni, hogy jelszót változtassak, mire rájöttem, hogy az sms a telefonomra megy.)

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy e-mail címet sokkal jobb megadni. Kevesebb az esélye annak, hogy feltörik az e-mail címed, mint annak, hogy ellopják-vagy elhagyod a telefonod.

2020. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az IP és a város még nem jelent semmit.

Sokszor ír ki nekem is érdekes helyeket szerte az országból. Budapestet rendszeresen pedig 180 km-re lakom :D

és hiába kap kódot sms-be tudnia kell a jelszavadaz és a mailedet is!, úgyhogy eléggé esélytelen hogy más lépett be.

teszteld a rendszert és lépj be asztali gépről, telefonról, stb és nézd meg miket rögzít a bejelentkezéseknél.

2020. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!