Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen kamerát javasoltok?

Milyen kamerát javasoltok?

Figyelt kérdés
A kinti kertbe szeretnék kamerákat ,csak nem tudom milyet... olyan kéne ami vízálló(ha esik az eső),esti feljátszás legyen rajta! és ami az internetre feltölti a videót(amihez csak én férek hozzá),mert nem akarok közvetítőt meg feljátszó gépet venni. Nekem arra kéne csak,hogy élő adás menjen és otthonról lássam mi van ott. Továbbá elemre vagy aksival működne (ha kell áram,de a legjobb a másik kettő lenne). A képnek sem kell full Hdnak lenni elég csak annyi hogy lássam mi van rajta. Remélem nem lehetetlent kérek és azért árilag se legyen a csillagos ég! Köszönöm előre addig is aki segít ilyen kütyüt találni!!!

2020. jún. 27. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

IP kamerás megfigyelő rendszer.

Pontosabban neked csak a kamera kell neked a DVR nem.


De szerintem a felkonfigurálásával bajban leszel, mert ebben a formában azért nem annyira plug&play cucc. Ha nem akarsz tápot pl, akkor van egy csomó ami megy POE támogatással, de ahhoz pedig olyan switch kell.


A "feljátszás"-ból ítélve, lehet érdemesebb lenne a kiépítésével megbíznod egy céget (elmondod mi kell) és segítenek, mert némi elektronikai és informatikai háttértudást mindenképp igényel a dolog.

2020. jún. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom
2020. jún. 27. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!