Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Merjek-e frissíteni a Windows...

Merjek-e frissíteni a Windows 10 2004-es verziójára, vagy még várjak vele egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szakértő a témában, de nyilván azért érkezett a frissítés, mivel sérülékenységet találtak valahol a rendszerben, viszont azt olvastam, hogy ezek a féléves frissítések általában még elég sok hibát tartalmaznak, ezért nem is frissítettem még. Egyébként ilyenkor kell külön biztonsági mentést csinálni vagy magától hoz létre egy visszaállítási pontot a gép? A válaszokat előre is köszönöm! :)

#biztonság #Windows 10 2004-es verzió #Windows 10 funkciófrissítés
2020. júl. 2. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nyugodtan frissíthetsz.


Ha sok tárhelyed van, készíthetsz biztonsági mentést (nem lesz rá szükséged).

Visszaállítási pontot nem csinál a gép.

2020. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a gyors választ! :)
2020. júl. 2. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Már eltelt elég idő, a legtöbb jelentősebb hibát javították azóta.

Amúgy meg nem is volt most olyan súlyos gond (mint régebben például formázódott hdd).

Nekem működik, bár többször kellett telepítenem, mire sikeres lett.

2020. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Én egy hete próbáltam rá a 2004-es verzióra (frissen telepítettem).

A gyorsabb HDD boot miatt kíváncsi voltam és kellemeset csalódtam.

Gond nélkül települt és viszonylag gyors is volt (a régebbi verziókhoz képest). A boot idő valahol + rendszer lenyugvási ideje valahol 3 perc környékén volt egy 7200RPM-es SATA2-es csatlakozású HDD-n.

2020. júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. júl. 3. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!