Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan vihetem át a NOD32...

Hogyan vihetem át a NOD32 frissítéseket?

Figyelt kérdés

A NOD32 2.7es verzióhoz letöltött frissítéseket szeretném elvinni egy olyan gépre, amin van NOD32, de nincs rajta net.

Hol/hogyan kell beállítani, hogy a letöltött frissítést mentse el vhova, úgy, hogy én azt én akár pendriven el tudjam vinni??


2008. nov. 25. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

1. nem a 2.7est akd fel hanem a legújabbat, és az jó eséllyen tartalmazza az eddigi frissítéseket.

2. Ha nincs rajta net, akkor gondolom vírusírtásra kell, ebben az esetben pedig számos más vírusírtót is találsz.

ennyi jutott eszembe sorryka, hogy a kérdésedre nem tudtam válaszolni

2008. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nos Nodnál is lehet, hogy így megy. Elmész a progi honlapjára. Ott keresel olyat, hogy:Letöltés/Vírusadatbázisok... és itt dbupdate.exe...

Ezt kell futtatni az internetkapcsolattal nem rendelkező gépen.

2008. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. válaszadó, lehet, hogy fogyi vagyok, de nem találtam olyat ezen az oldalon:S

[link]

ha tudsz rá pontos linket lécci irj! kössz

2008. nov. 26. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Azt írtam "lehet, hogy Nod-nál is így működik". Én F-Secure-t használok. Annak ilyen módon lehet frissíteni az adatbázisát. A Nod esetében neked kéne utánajárni. Azért az FS ilyen oldalának itt a linkje.

[link]

2008. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdelkődtem az ügyben, bár nem 100%, de úgy néz ki, a Nod ezen a módon nem frissíthető. Esetleg valami ingyenes?

Az AVG-t nagyon dícsérik...de, hogy azt lehet ilyen módon frissíteni, nem tudom. F-Secure?...azt biztos.

2008. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2008. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hivatalosan ezt vállalati ügyfelek tudják megtenni egy eset remote administrator programmal.Ez egy remote administrator server és remote administrator console programból áll.Ez letölti a frissítéseket egy választott mappába PL c:\frissitések és ebből a mappából tudod frissíteni a vírusirtód vagy ha beállítod akkor neten keresztül akár mások gépén is frissítheted a vírusirtót.A régi eset 2 re be kell állítani az un "create update mirror for nod 32 version 2 in nod 32v2\subfolder"és a NOD32 v2 mappában lesznek a régi verzióhoz a frissítések.

Nem hivatalosan pl:esetupdates4u.blogspot.com webhely sajnos nod 3 tól van fent frissítés.Egy ilyen frissítési mappa úgy néz ki hogy tele van .NUP végződésű fájlokkal és egy update ver fájlal.Ha frissíted a vírusirtót ezt a mappát állítsd be frissítési szervernek pl c:\frissitések

ez biztos megoldás ha nincs net kapcsolat de magánszemélynek ezt nem biztosítja a nod.És az oldaláról se tölthető le definició frissítés sajnos.

2011. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi...
2011. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!