Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Meghackelhettek?

Meghackelhettek?

Figyelt kérdés
Telefonon néztem egy élő sportközvetítést valami oldalon, de egyszer csak megszakadt, és az oldal fehér alapon, fekete betűkkel írta ki, hogy 'Hacking attempt'. Bezártam az oldalt, de lehetséges, hogy meghackelték a telefonom? Elvileg semmi nem lett letöltve, amit láthattam, a reklámokat bezártam, egyikre se léptem rá, már ment egy ideje a videó, amikor kiírta ezt.

2020. júl. 18. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2020. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
LEtöltöttél valami vírust.
2020. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Az csak egy reklámpopup volt, ugyanolyan mint a "Tisztelt Digi felhasználó, ön jogosult a mittoménmilyen nyereményre de ájfón meg amúgyis nagyon drága" és hasonlók.
2020. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

"valami oldalon"

ha már azt sem mered elárulni nekünk itt nyilvánosan hogy milyen oldal volt akkor egyértelmű a válasz...

"élő sportközvetítést"

ja gondolom micsoda sport lehet... izzadnak, lihegnek és kajabálnak amikor siker van! :D

2020. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
#4 😂
2020. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


4# Nagyon ritka, hogy a népszerű oldalakon kívül nézzek lihegős, kajabálós sportot, azokkal amúgyis jobban vigyázok. Tényleg nem tudom már mi volt az oldal, a sport365.live-on keresztül talátam meg azt hiszem. Viszont pont ettől tartok, hogy majd valami szar miatt belefutok kajabálásba, amikor nem kellene :/

2020. júl. 21. 00:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!