Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki változtatgatja a...

Valaki változtatgatja a Messenger beceneveim, de nem érzékel máshonnan bejelentkezést?

Figyelt kérdés
Hónapok óta ritkán, de néha egyes beszélgetéseknél/csoportoknál megváltozik a becenevem Bazsira, vagy Bazsára. (Lány vagyok.) Most jelszót változtattam, kijelentkeztettem minden eszközt, bár szokatlan bejelentkezést nem adott ki, és egyszer sem kaptam ugye e-mailt, amikor új helyről érzékelte, hogy belépett valaki. Biztos, hogy nem a többi beszélgetőpartner változtatta meg a nevem, mert még a saját magammal való privát chatnél is egyszer Bazsi voltam, nekem pedig semmi okom nem lenne megváltoztatni, egy Bazsit sem ismerek. :D Mi lehet ez, hogyha elvileg csak én léptem be a fiókomba, illetve mit tehetnék még a jelszóváltoztatáson kívül? Nem értem, miért kéne bárkinek is egy olyan fiók hónapokig, ami nincs is használva, 0 bejegyzéssel és 0 ismerőssel.
2020. júl. 22. 13:31
 1/2 anonim válasza:
A csoportokban is tudják változtatni! Én pl így lettem "Törilecke" !
2020. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja bocsi... Nem olvastam végig! Én vagyok az #1! Akkor nem tudom mi van!
2020. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!