Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Amerikaban talaltam egy...

Amerikaban talaltam egy Blackberry-t. Hazaterve tudom hasznalni? Ki lehet utni, mint otthon szoktak? Itt at@t halozaton futott.

Figyelt kérdés
Hozzaertok valaszat varom, talalgatni en is tudok. Thx!
2010. aug. 4. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Valahogy ki lehet ütni de ezt jó ha tudod:

Aki a készülékbe programozott SIM-Lock kódot módosítja, illetve abban, közreműködik szoftverbűncselekményt követ el, amely a Büntetőtörvénykönyv 300/C paragrafus (1-2) rendelkezései alapján 10 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Az IMEI szám megváltoztatása megvalósítja az 1978. évi IV. törvény (BTK) 300/C§ (3) bekezdése szerinti számítógépes csalás bűntettét.

2010. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

10 ev egy mobil fuggetleniteseert? Jol merik, ha kozben sok esetben egy gyilkossagert sem tolt el ennyit az elitelt a bortonben.. Pfff..

Megy alkatreszbe. Koszonom a valaszt!

2010. aug. 5. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!