Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nod32 virusírtót töltöttem...

Nod32 virusírtót töltöttem sokadjára a gépemre és most belépéskor kiírja nem tudta a tűzfalat konfigurálni és nem tudom a sz. Gépet ellenőrizni. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:

ESS-nek van tűzfala, nem? Akkor nem azt töltöttél? Én értem félre, vagy tört ESS-t bűvöltél fel? Mert akor ott lesz a gond. Szedd le, és keress mást. PL MSE ingyenes, van benne minden, elég jókat hallok róla.


Ha a Nod eredeti, akkor telefon fel, van Esetnek ügyfélszolgálata (remélhetőleg). Ha nincs telefonos, akk van internetes, és rájuk írsz.

2010. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sorry, rég volt dolgom Noddal, most nézem, h már abban is van tűzfal. Ezt leszámítva ugyanazt mondom. Első voltam.
2010. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszike,megfogadom,de ha nem sikerül,ujból jövök
2010. aug. 5. 00:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez most akkor Eset Smart Security? Menj fel ide és töltsd le az oktató anyagot. Egyébként be kell idomítani a tűzfalát, Tanuló módban, aztán Interaktív módban, végül Automatikusra állíthatod. Van ügyfélszolgákat, sőt ügyelet is. [link]
2010. aug. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Válaszom..nem az Eset Smart Security,sima nod32 próbaverzió volt,de töröltem és feltettem az MSE-t ingyenest,ami nagyon szuperul írtott minden vírust,amim volt,javaslom akinek ilyen gondja van,de ez ismét próbaverziós? mert arra nem találtam utalást és utána már csak ezt a vírusírtót tudom letölteni?
2010. aug. 5. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Ingyenes, nem próbaverzió - legjobb tudomásom szerint, szóval nincs lebutítva.

Állítólag MSE törlése kicsit nehézkes, de vannak jó pucolóprogramok, szóval ha megunod, nyugodtan lecserélheted.

2010. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha eredeti a Windows a gépeden, a Microsoft Essentials Security sűrűn fogja frissiteni az adatbázisát és megbízhatóan védi a gépedet. Nem próbaváltozat, frissitve mindig naprakész marad. Az Automatikus frissités is érzékeli az új Microsoft progit a gépeden és számontartja. Pl. Letöltöttem az MS Silverlightet, azonnal reagált rá és szépen frissitette.
2010. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike,valóban sokkal megbízhatóbbnak tartom a védelmemet,és vettem észre a frissítések gyakoriságát,ami nem gát szerintem..
2010. aug. 8. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!