Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebookon a képeimet szerkesz...

Facebookon a képeimet szerkesztgetik, zaklatnak, a családomat is zaklatják, névtelen Facebook fiókok! Csak ezért mert Roma vagyok, nem csináltam semmi, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Töröld magad és a családod is. Nem kell fent lenni olyan helyen ahol csak bántanak.
2020. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi más megoldás nincs?

Mert beszélek itt másokkal is, elég távoli ismerőseimmel.

2020. aug. 22. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Én személy szerint nem kívánok a valós nevemen regisztrálni a fb-ra, ezért nem valós néven, de regisztráltam.

Kapcsolattartásokhoz nem szükséges képeket feltenni - érted? Neked nem az a célod a képekkel, hogy a kapcsolataidat fenn tartsd, hanem igen esélyes, hogy kérkedés a cél. Az ilyeneket (legyen bármilyen nemzetiségű) az emberek vagy a stílusuk, de többségük az énjük miatt nem kedveli.


Kérdés magadnak: Valóban szükséged van arra, hogy képek tömkelege legyen fenn rólad? Nem elég 1 kép? Vagy 0? Az ismerőseid ismernek.

Ha pedig az a célod, hogy a képek alapján alkossanak más véleményt, többnek nézzenek, hát akkor...

Kép vagy nem kép. Te döntesz. Mások már döntöttek. Az ostromok jönni fognak sorra.

Te döntesz! 1000 kép vs. 1 kép


Szép estét!

2020. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Remélem még nem túl későn válaszolok, de talán egy megoldás lehetne, ha úgy állítod be a profilodat, hogy csak az ismerőseid láthassák a képeidet, bejegyzéseidet stb. Az ismerősed közül pedig törölj mindenkit, akit személyesen nem ismersz, ha van köztük ilyen. Illetve értelem szerűen ne jelölj vissza olyanokat, akiket nem ismersz.


Ezek után ismeretlenek nem láthatják a dolgaidat, ha mégis kerülnek elő ilyen képek, akkor legalább tudod, hogy személyes ismerősöd áll mögötte.


Szép napot!

2020. szept. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!