Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Letöltöttem az Eset 30 napos...

Letöltöttem az Eset 30 napos próbaverzióját,de szeretném eltávolítani,de nem megy.Van valami speciális programeltávolító erre?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem megy? Mit ír ki? Hogyan próbálod?
2020. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem találok a programban ilyen opciót hogy eltávoolítás
2020. szept. 9. 17:39
 3/8 fukapapa27 ***** válasza:
39%
Próbáld ezzel a nagyon jó programmal és ha nem megy elsőre akkor válaszd a "kényszerített eltávolítást és ha ne adj Isten ezzel sem menne akkor drasztikus lépéseket kell tenned, például a futtatás mezőbe a start menüben beírod, hogy "msconfig.exe" ha elindult akkor ott menj a szolgáltatásokra és ott keresd az ESET-et és vedd ki a pipát de nézd egész végig a listát de ha ez nehéz volna akkor menj az "automatikus indításra" és ott tiltsd le az ESET, hogy automatikusan induljon a rendszerrel és aztán amit írtam programot vedd le! :)
2020. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fukapapa27 ***** válasza:
39%
A program neve meg lemaradt basszus, ő az Revo Uninstaller Pro!
2020. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vezérlőpult --> Programok és szolgáltatások

Itt tudod eltávolítani.

2020. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Tényleg jó kis program,el is távolítja,aztán újraindításkor mintha mi sem történt volna,betöltődik az eset.Itt valami más probléma lehet,mert letiltani se tudom,és eltávolítani sem mert meg sem jelenik.
2020. szept. 9. 18:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Mintha találtam volna itt valamit:- [link] ,de már nincs hozzá hangulatom...sokadjára
2020. szept. 9. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Talált valamit (egy trójait) és egyszerűen lenyelte. És most eltávolítani sem engedi magát. De hívd fel őket és segítenek.
2020. szept. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!