Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » BOOP vírus milyen program...

Balas1199 kérdése:

BOOP vírus milyen program fejheti vissza a fájlokat...videót...fényképeket.. ???

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hátha segít a nagyobb fájloknál:

"Restore solution for big “.boop files“

Try removing .boop extension on a few BIG files and opening them. Either the Boop virus read and did not encrypt the file, or it bugged and did not add the filemarker. If your files are very large (2GB+), the latter is most likely. Please, let me know in comments if that will work for you"

[link]

2020. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a titkosítós vírusok általában úgy kódolják le a fileokat, hogy soha vissza nem állítod.


Megoldás: leformázod a HDD-t, telepítesz egy friss rendszert és visszamásolod az adatokat a biztonsági másolatból (amit nyilván csináltál, ha fontosak az adatok). Ha nincs biztonsági másolatod, akkor azok nem voltak fontos adatok.


Tanács a jövőre nézve: nem szabad minden vacakra rákattintani meg minden vackot megnyitni a levelek csatolmányából.

2020. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ a Windows újra telepítettem (elmentettem a BOOP fájlal fertőzött videokat) a Családi videok nagyobb része le volt mentve azokat vissza tudtam állítani. EMISISOOFT Programot lefuttattam az eredmény……

””””

File: F:\1 Az összes sérült mappa\A XXXXXXXXXXXXXXX Fényképek,Videók\DSC_0183.JPG.boop

Error: No key for New Variant online ID: 5CkpDBfh2Tqo08AxBzkxKdQnaG9m4RjO85rc4DC1

Notice: this ID appears to be an online ID, decryption is impossible



File: F:\1 Az összes sérült mappa\A XXXXXXXXXXXXXXX Fényképek,Videók\DSC_0477.JPG.boop

Error: No key for New Variant online ID: 5CkpDBfh2Tqo08AxBzkxKdQnaG9m4RjO85rc4DC1

Notice: this ID appears to be an online ID, decryption is impossible


File: F:\1 Az összes sérült mappa\A XXXXXXXXXXXXXXXXX Fényképek,Videók\Balagás 2019.mp4.boop

Error: No key for New Variant online ID: 5CkpDBfh2Tqo08AxBzkxKdQnaG9m4RjO85rc4DC1

Notice: this ID appears to be an online ID, decryption is impossible ”””””””

2020. szept. 16. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyarán nem lehet visszafejteni, szóval ennyi, azoknak a videóknak kampó.
2020. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!