Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi az a Unsafe.Al_Score_99%?

Csicsky kérdése:

Mi az a Unsafe.Al_Score_99%?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy szabadon letölthető applikációt a telepítendő MiniTool Video Converter-hez (vc-setup.exe):

[link]

ami vagy ezer videóformátumot ismer. Hogy biztos legyek a dolgomban, átellenőriztettem a Virustotal nevű online programmal. Ez 66 víruskeresővel nézte át, majd az egyik (eGambit) talált valamit, amit Unsafe.Al_Score_99% néven azonosított:

[link]

Most akkor ez valós találat, vagy csak hamis riasztás? Máskülönben mi az, amit talált? Mennyire veszélyes?



2020. szept. 22. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami kéretlen összetevő lehet benne.

A Handbrake is jó videokonvertáló, sőt, az ingyenes közül az egyik legjobb.

[link]

2020. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Letöltöttem ezt a Handbrak videókonvertálót, majd ezt is leellenőriztettem a Virustotal-lal, de ebben meg egy Malicious nevűt talált (Secure Age APEX). Most akkor az újabb kérdésem az, hogy mi ez a Malicious nevű kártevő?
2020. szept. 22. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztonságos program, nyugodtan használható.

Én ismerek olyan programot is, ahol 40 fölött is van a detektálás száma, mégis megbízható.

2020. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!