Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy oldal amit nem engeda...

Van egy oldal amit nem engeda virusirtom,h hasznaljam ?

Figyelt kérdés
Blacklist-et ir ki.Sokat voltam mar elotte azon az oldalon.Jatekos oldal.Tudom,h nem veszelyes mint ahogy a virusirtom mondja.Hogyan iktassam ki,h hagyja az oldalt felkesesni?
2020. okt. 4. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden antivirusban hozzá lehet adni kivételeket.
2020. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de hol ?
2020. okt. 4. 19:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél benne olyan biztos, hogy biztonságos az oldal. Fel lehet törni és vírust tenni rá. Inkább lépj kapcsolatba az üzemeltetővel, hogy nézzen utána a dolognak. Ha legitim oldal, meg fogják erősíteni, hogy tiszta, akkor mehetsz az oldalra.
2020. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ocean of games....ez a neve.
2020. okt. 4. 19:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát elég könnyen lehet vírusos ez az oldal :) amúgy milyen vírusírtód van?? kapcsold ki arra az oldalra vagy egészen :D
2020. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Avg antivirus.

Kikapcsolom akkor amikor ott jarok...de gondoltam van valami mas mod is ra.Koszi a valaszokat.

2020. okt. 4. 19:17
 7/11 anonim ***** válasza:
"A webhely letiltva. A weboldal szerepel a veszélyes kódokat webhelyek listáján". Én nem nyitnám meg a helyedben. Ezt egyébként a fizetős vírusirtó jelezte.
2020. okt. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gondolom csak azert mert sok jatekot toltenek fel ra.Es na van amelyik virusos.
2020. okt. 5. 02:30
 9/11 anonim ***** válasza:
A tiszta oldalra valamilyen hacker elhelyezett egy kódot, ami tönkre vágja a gépet. Ezt csinálják általában a reklámokkal is, még a Ccleanerbe is beledugtak ilyen kódot. És ezért nem tudom letölteni.
2020. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ccleaner-re pedig szuksegem lenne nekem is.
2020. okt. 6. 03:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!