Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Használtan vettem egy laptopot...

Használtan vettem egy laptopot, honnan tudom van e rajta kémprogram vagy keylogger?

Figyelt kérdés
Van rá mód, hogy megtudjam ezt mielött használatba veszem? Pénzt is kezelek online felületen és persze számtalan oka van ami miatt felmerül bennem az ilyen kérdés. Sajnos nem vagyok túl járatott az ilyenben.

2020. okt. 8. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan nem lehet. Formázni, törölni kell a partíciókat - és teljes újratelepítést neki. Csak így 100%
2020. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan nem tudhatod. Vannak olyan programok, amelyekre nem lehet rábukkanni. A kémeket álcázni kell ugyebár. Szóval a biztos módszer, ha ledarálod a gépet, és újratelepíted.
2020. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te hogy gondolod, de nálam alap lenne a formazas és ujratelepités.
2020. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek hozzá azért krdeztem. Akkor újra kell rakatnom a win 10 et gondolom. Ennyi elég?
2020. okt. 8. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Elotte formázni minden particiot, es eleg lesz.
2020. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. Az újrahúzás azért is jó, mert az már biztos egy régi rendszer. (A windows teleszemeteli magát, és lassabb is lesz.)

Ezért az a jó ha néha (főleg ilyen helyzetekben) újra van telepítve.

Az eredeti oldalról töltsd le


[link]


Az a jó ha van usb-d amire egyből rá tudod tenni - és arról be tud bootolni.

A telepítés elején formázd, és töröld a meghajtókat - hogy full üres legyen. A formázás mellett lesz egy törlés is, arra is menj rá (minden meghajtó esetében).

Így utána majd létrehozza magának a megfelelő file-rendszert.


Amúgy nem olyan nehéz, de ha nem értesz hozzá - azért jobb előtte utána nézni...

2020. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!