Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Én csak használom a gépet,...

Én csak használom a gépet, úgyhogy lehet h egyértelmű a válasz, én viszont sajnos nem tom mi a teendő. Bekapcsolás után a gépem néha kiírja, h az IP címemet más is használja, forduljak a rszgazdához. Ez nagy baj? Nekem ki a rszgazdám?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak egy felhasználó van a gépen regisztrálva, akkor nyilván te is rendszergazda vagy, csak a Windowsnak nincs erre külön hibaüzenete. De akkor bizony nagy gond van, ha az IP címedet más használja... :D
2010. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül vezeték nélküli routered?
2010. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Stick-kel netezek. Az az?


Nem mindig írja ki, csak néha.

2010. aug. 8. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a Windows tűzfalát és töltsd le pl. a Commodót, állítsd be. A Windows tűzfalon az nem jut át, aki nem akar, lopják a netedet.
2010. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Zonealarm, és valóban: lopják a neted. De hogyhogy az nincs levédve?
2010. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
O.K! Ha már így van, akkor hogy történhet ilyen és ki tudhatja meg az IP címem? Ki lehet deríteni? Ezért bünti jár nem? Ha lesz védelmem, az aki most lopja, nem fog hozzáférni utána?
2010. aug. 11. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!