Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb vírusirtó...

Melyik a legjobb vírusirtó olyannak, aki torrentezik is sokat?

Figyelt kérdés

Tehát ugye átlag felhasználóknak szokták ajánlani az ingyenes vírusirtókat, de ők nem merészkednek kalóz vizekre ugyebár.

Tehát mit ajánlanátok?



2020. nov. 28. 23:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Mert a crack-ekben lévé kártevők speciálisabbak, mint az interneten máshol fellelhetők? :D


Akármelyik normális, ingyenes vírusírtót használhatod, tökéletesen megfelel erre is.

2020. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát azért aki torrentezik, az nagyobb valószínűséggel kap be vmi vírust, erre írtam...
2020. nov. 28. 23:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyenes is megfogja. A probléma ott kezdődik, hogy a sok marha a riasztás után kikapcsolja a vírusirtót, mert ő futtatni akarja amit letöltött, aztán már hiába kapcsolja vissza, közben titkosítva lettek az adatai.
2020. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
azt már én is csináltam sok játéknál, az nem vírus csak annak érzékeli, eddig nem volt bajom belőle
2020. nov. 29. 00:21
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Csak egyszer legyen benne véletlenül :)
2020. nov. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

"azt már én is csináltam sok játéknál"

Bocsi, de akkor minek neked vírusirtó? :)

2020. nov. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

"eddig nem volt bajom belőle"

Vagy csak nem tudsz róla.

Lehet, hogy a géped is részt vett az amerikai elnökválasztási manipulációban, vagy egy tőzsde DDOS támadásában. És ezek a jobbik esetek. :))

2020. nov. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Windows beépített is megteszi, bár ahogy látom nem is használod 😂😂
2020. nov. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
avastot használok jelenleg
2020. nov. 29. 00:59
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

Az a véleményem, hogy az ingyenes vírusírtóknak lassan több a kára mint a haszna. Főleg, hogy a Win 10 alap védelme is bőven kielégítő.

Ha játékokat is torrentezel, akkor szinte mindegyik cracket káros szoftvernek fogja vélni a vírusírtó, hiszen végülis egy "illegális" szoftver. A vírusírtó meg nem egy rohadtul okos valami, szimplán van egy adatbázisa a szerinte káros programokról és ha találkozik bármi olyannal, ami ezen a listán van, akkor jelez.

Sokkal fontosabb az, hogy megbízható oldalról tölts le torrenteket.

2020. nov. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!