Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Új billentyűzet vásárolnék,...

PRajmund kérdése:

Új billentyűzet vásárolnék, de nem tudom eldönteni, hogy numpad-os vagy numpad nélkülit válasszak?

Figyelt kérdés
Az asztalomon nem nagy a hely, ezért gondolkodtam el a numpad nélkülin. Többnyire csak játszanék. Mennyire befolyásol/játékokban milyen fontos a numpad?

2020. nov. 29. 02:30
A kérdező szavazást indított:
Numpad-os legyen
Numpad nélküli legyen
14 szavazat
 1/6 jokyman15 ***** válasza:
100%

Hát játékok esetén max akkor zavarhat, ha van valamilyen funkció téve a numpadra, pl gta-ban a helikopter irányítása.

Én nem tudnék numpad nélkül meglenni. A laptopomon nincs és nagyon-nagyon-nagyon sokszor megnehezíti a dolgomat. Ilyenkor alig várom, hogy leüljek a PC elé és teljes kiosztású billentyűzetet használjak.

Mondjuk nekem a munkám miatt non-stop használnom kell a billentyűzetet és elég nagy hátrány ha nincs, mert már be van idegződve, hogy ha számot akarok beírni, akkor azt hol találom.


Mérd le hogy elfér-e, ha nem akkor nincs más választásod a numpad nélküli kell, de ha elfér akkor ne okozz magadnak hátrányt azzal hogy nincs.


Amúgy is ezek a numpad nélküli billentyűzetek, ha nem azért veszi az ember, mert tényleg nincs helye akkor csak divatból veszi és tuti hogy ide is kommentelni fog egy-két divat mániás idióta, hogy márpediglen numpad nélkülit kell venned, mert az a "jobb".

2020. nov. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig fölösleges kerdes, mert csakis a te döntésed kellene legyen, az eddigi felhasznalasod alapjan.

En a nelkulit venném, mert semmire se hasznalom, a plusz 5 centi szabad hely meg jol jon.

2020. nov. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig használtad vagy sem? Ha eddig sem használtad, akkor valószínűleg nem lesz rá szükséged, ha használtad, akkor igen.

Én személy szerint laptopból is csak olyat veszek, amin van numpad, mert sokat használom.

2020. nov. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Annyival nem kisebb a numpad nélküli. Amik meg mégis azoknak mindig hülye, összezsúfolt elrendezésük van. Akkor már inkább egy kényelmes kiosztású teljes billentyűzet.
2020. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Van külön numpad azoknak, akiknek hiányzik.
2020. nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindegyik válasz releváns volt és sokat segített. Köszönöm, hogy időt fektettetek rám!
2020. dec. 6. 17:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!